Jump to content

Top Hi-Fi & VD zaprasza na Extreme Moto 2010

mirIen
 Share


Na lotnisku Bemowo w Warszawie, 26-27 czerwca odbędzie się wielkie wydarzenie poświęcone motorowym sportom ekstremalnym – EXTREME MOTO 2010, którego sponsorem jest Top Hi Fi & Video Design.

 

Mające się odbyć już po raz piąty Extreme Moto, zapowiada się co najmniej równie interesująco jak dotychczasowe edycje tej imprezy. Oprócz znakomitych pokazów kaskaderskich, wyścigów samochodowych i motorowych, zostanie Państwu zaprezentowany znakomity sprzęt audio – wideo firmy Yamaha, udostępniony przez Top Hi FI & Video Design.

 

W specjalnie ustawionym dla Państwa namiocie o powierzchni 100m2, będziecie mogli Państwo zapoznać się z ciekawymi rozwiązaniami w zakresie systemów audio - wideo, uzyskać informacje o najnowszych trendach na rynku, a także poradzić się naszych ekspertów w kwestii doboru najlepszej możliwej dla Państwa instalacji. Do Państwa dyspozycji zostanie oddany 103 calowy TV Panasonica w konfiguracji ze znakomitymi kolumnami Soavo: modelem Soavo 3, 900SW, 900C oraz 900M, umieszczonymi na podstawkach głośnikowych serii Nexus „i”. Całość zestawu dopełni potężny amplituner RX-V2065 i znakomity odtwarzacz Blu-ray BDS-1065 od Yamahy.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.