Jump to content

2 spotkanie z cyklu "Audiofil" - Wrocław

audiostereo.pl
 Share


Z ogromną przyjemnością zapraszam Państwa na drugą w tym roku prezentacji z cyklu „AUDIOFIL”. Odbędzie się ona w dniach 20 – 21 kwietnia, w Hotelu Radisson Blu Wrocław ul. Purkyniego 10, w Sali Konferencyjnej „Akademia”, w godzinach 12.00 20.00.

Na pokazie będzie można posłuchać kompletnego systemu Reimyo, składającego się z transportu CDT-777, przetwornika cyfrowo-analogowego DAP-999EX, przedwzmacniacza CAT-777 MK2 oraz najnowszej, pierwszej w historii firmy tranzystorowej końcówki mocy KAP-777.

Konstruktorzy KAT-777 po kilku latach pracy i setkach godzin odsłuchów postanowili wreszcie zaprezentować swoje dzieło. Punktem odniesienia była dla nich konstrukcja jednego z najlepszych wzmacniaczy lampowych na świecie pracującego na lampie 300B wzmacniacza Reimyo PAT-777.

Kolumny będą równie niezwykłe jak elektronika. To Bravo! Consequence+ opracowane przez właściciela marki Reimyo. Całość będzie okablowana przewodami firmy Harmonix, będących efektem ponad 30 letnich badań inżynierów z Japonii.

Elektronika Reimyo zostanie zaprezentowana na wyśmienitych stolikach Royal Stage RS-15ANV firmy Harmonix.

W czasie naszego spotkania można będzie posłuchać także wielu konstrukcji fińskiego Amphiona, producenta wyjątkowo ciekawych i pięknych kolumn.

Począwszy od 1998 roku Amphion projektuje i buduje kolumny niewrażliwe na problemy akustyczne pomieszczeń, w których grają. Innowacyjne falowody i kontrolowana dyspersja pozwalają usłyszeć więcej muzyki, a mniej wpływu pokoju na jej reprodukcję.

 

Kolejna marka, którą mamy zaszczyt Państwu zaprezentować to norweski HEGEL.

Rozwiązania wykorzystywane w urządzeniach marki Hegel rzadko potyka się w urządzeniach audio innych producentów. Opatentowane audiofilskie moduły HEGEL SoundEngine są wytwarzane i testowane w Norwegii. Stosowane rozwiązania opierają się o wyniki najnowszych badań naukowych z zakresu m.in.: technik transmisji sygnału, telekomunikacji, półprzewodników czy sygnałów wysokiej częstotliwości.

To właśnie żmudne badania stanowią sekret niezwykłego dźwięku, który wyróżnia urządzenia HEGLA. Zaprezentujemy wzmacniacze stereofoniczne tego producenta H70, H100, H300 oraz system dzielony składający się z przedwzmacniacza P20 oraz wzmacniacza mocy H20. W roli źródła posłuży najnowsze opracowanie firmy przetwornik C/A USB DAC HD 25.

We współpracy z firmą Audiomagic z Warszawy zdecydowaliśmy się także zaprezentować Państwu kilka nowocześnie zaprojektowanych systemów PC Audio,

Powstała w 2005 r. kalifornijska firma Nu Force jest światowym liderem w produkcji wzmacniaczy cyfrowych, przetworników C/A i sprzętu przenośnego.

Według nas urządzenia tej marki tworzą niezwykle ciekawe zestawienie z kolumnami fińskiego Amphiona.

Dowodem na to jest także fakt, że bardzo wielu audiofili i entuzjastów dobrego dźwięku na całym świecie wybiera dokładnie takie rozwiązanie.

Hegel.jpg

KAP-777+light Overlook High Res.jpg

Reimyo.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.