Jump to content

Audio-Technica Cashback - kup słuchawki lub gramofon Audio-Technica i zaoszczędź do 130 zł

Top HiFi
 Share


Ogólnoeuropejski zasięg, cztery modele słuchawek i trzy gramofony do wyboru oraz zwrot pieniędzy w kwocie nawet 130 zł – to główne założenia kampanii promocyjnej Audio-Technica Cashback.

1 października 2020 r. rozpoczyna się ogólnoeuropejska akcja promocyjna Audio-Technica Cashback. Zgodnie z jej założeniami przy zakupie jednego z czterech modeli słuchawek – ATH-M50xBT, ATH-ANC900BT, ATH-SR50BT, ATH-CKS5TW – lub jednego z trzech gramofonów – AT-LPW30TK, AT-LPW50PB, AT-LP5x –w zależności od wybranego urządzenia można odzyskać od 65 zł do nawet 130 zł.

W promocji mogą brać udział wyłącznie mieszkańcy jednego z 20 europejskich krajów, w tym Polski. Aby z niej skorzystać należy w okresie od 1 października 2020 r. do 31 stycznia 2021 r. kupić jeden z ww. modeli słuchawek lub gramofonów, a następnie złożyć wniosek o zwrot części kwoty określony dla wybranego przez siebie urządzenia. Wnioski można składać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej https://cashback.audio-technica.eu.

spacer.png

Więcej informacji o akcji Audio-Technica Cashback można znaleźć na stronie internetowej: https://www.tophifi.pl/blog/post/cash-back-do-130-zl-na-wybrane-produkty-audio-technica.html.

 

logo.png

#EksperciDobregoBrzmienia

www.tophifi.pl

 

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Zakupiłem Ath-MX50bt na początku grudnia 2020. Wypełniłem formularz. Dostałem potwierdzenie poprawnego wypełnienia. Po 2 tygodniach dostałem wiadomość, że moje zdjęcie wyciętego kodu kreskowego nie spełnia wymogów bo mogłem odkleić tylko etykietę. Zgodnie z regulaminem trzeba wyciąć co też zrobiłem za pierwszym razem. Dosłałem im 6 kolejnych zdjęć z różnej perspektywy, że kod został wycięty a pudełko uszkodzone, a Audio-Technika odpisała:"nie otrzymaliśmy od Ciebie niezbędnego obrazu wyciętego kodu kreskowego zakupionego produktu". Ostrzegam nie dajcie się nabrać, oni nie zwracają pieniędzy. To oszuści, jest to zwykły chwyt reklamowy.

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.