Horn Distribution S.A., wyłączny przedstawiciel marki Audiolab w Polsce ma przyjemność przedstawić najnowszy produkt marki –wzmacniacz Audiolab M-PWR.
Zapewne posiadasz komputer lub odtwarzacz płyt CD, może masz przetwornik cyfrowo-analogowy DAC. Do czego je podłączysz? Oczywiście do Audiolab M-PWR!
Zapisana cyfrowo muzyka stała się standardem muzycznej rozrywki w domu. Istnieje szansa, że używasz odtwarzacza CD, komputera i iPoda lub iPhona jako źródła muzyki. Być może nawet przesyłasz swoją muzykę strumieniowo z komputera lub serwera muzycznego.
Aby uzyskać jak najwięcej z tych źródeł być może zainwestowałeś w wysokiej jakości przetwornik DAC, mamy nadzieję, że Audiolab M-DAC lub Q-DAC. Pozostaje pytanie: jaki jest najlepszy sposób podłączenia go do posiadanego systemu głośnikowego?
Odpowiedzią jest Audiolab M-PWR. M-PWR obsługuje oba: zbalansowane i niezbalansowane wejścia i napędza głośniki dostarczając wysokiej jakości sygnału o ekstremalnie niskich zniekształceniach i mocy 40W+40W, a wszystko z eleganckiego urządzenia zajmującego bardzo mało przestrzeni biurka, czy półki.
W zasadzie możesz podłączyć M-PWR do jakiegokolwiek źródła z regulacją głośności, np. przedwzmacniacza, odtwarzacza CD z regulowanym wyjściem (np. Audiolab 8200CDQ), lub nawet wyjścia słuchawkowego własnego komputera.
Niezależnie od tego co podłączysz, możesz być pewny, że M-PWR napędzi głośniki z ogromną dynamiką, pasją i pełnią emocji drzemiącej w całej Twojej kolekcji muzycznej.
Audiolab M-PWR będzie dostępny w wykończeniu srebrnym lub czarnym począwszy od kwietnia.
Dane techniczne:
Moc wyjściowa: 2x40W / 8 ohm
2x60W / 4 ohm
Całkowite zniekształcenia harmoniczne:
Zakres częstotliwości: -0.5dB (20Hz-20kHz, ref. 1KHz)
Czułość wejścia: 600mV (RCA line in)
Impedancja wejścia: 10 kΩ (zbalansowane)
20 kΩ (niezbalansowane)
Stosunek sygnału do szumów (S/N): 106dB (poziom dźwięku przy 40W)
Zasilanie: 220-240V ~ 50-60Hz
110-120V ~ 50-60Hz
100V ~ 50-60Hz
Wymiary (szer. x wys. x głęb.): 247 x 114 x 252 (mm)
Waga: 4,7 kg (net)
Producent zastrzega możliwość zmian specyfikacji i wyglądu bez powiadomienia.