Jump to content

Bezpłatne szkolenia z pomiarów akustyki pomieszczeń odsłuchowych audio w ramach "Tydzień z kolumnami podłogowymi w cenie 4000 - 6000 zł: 26 września- 1 października. Pomiary akustyki pomieszczeń" w Poznaniu

Bezpłatne szkolenia z pomiarów akustyki pomieszczeń odsłuchowych audio w ramach "Tydzień z kolumnami podłogowymi w cenie 4000 - 6000 zł: 26 września- 1 października. Pomiary akustyki pomieszczeń" w Poznaniu -27.09 i 29.09 o godz. 15.00 i 1.10 o godz. 12.00

HTaudio
 Share


Dodatkową atrakcją  cyklu odsłuchów "Tydzień z kolumnami podłogowymi w cenie 4000 - 6000 zł:Canton, Emotiva, Dali, Triangle" będą bezpłatne szkolenia - "jak wykonać pomiary akustyczne pomieszczenia".

Później uczestnicy będą mogli bezpłatnie wypożyczyć sprzęt pomiarowy aby zrobić takie pomiary u siebie w domu. Szkolenia będą we wtorek i czwartek o godz. 15.00 i w sobotę (1.10) o godz. 12.00.

Oprogramowanie REW (Room EQ Wizard) także jest bezpłatne, do ściągnięcia tutaj: https://www.roomeqwizard.com/

Staramy się aby szkolenie w sobotę 1.10 o godz. 12.00 zrobić także jako live internetowy dla tych, którzy nie mogą być obecni.

Chętnych do udziału w szkoleniu stacjonarnym jak i internetowych prosimy o zgłaszanie swojego udziału e-mailem: info@htaudio.pl z podaniem w jaim terminie i czy stacjonarnie czy internetowo.

Więcej informacji o całym wydarzeniu na naszym blogu: https://sklep.htaudio.pl/blog/zapraszamy-na-tydzien-z-kolumnami-podlogowymi-4000-6000-zl-i-szkolenia-z-pomiarow-akustyki-pomieszczen

mikrofon 5.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Zapraszamy w sobotę 1 października o godz. 12.00 do naszego salonu w Poznaniu na wydarzenie specjalne - prezentację i pokaz: "Jak wykonać pomiary i polepszyć akustykę pomieszczenia audio" prowadzoną przez Mirosława Andrejuka - właściciela firmy Acoustic Lab.

Prezentacja ta jest w ramach "Tygodnia z kolumnami podłogowymi w cenie 4000 - 6000 zł. Pomiary akustyki pomieszczeń." Po prezentacji tradycyjnie odsłuchy i porównania 4 kolumn podłogowych do 6000 zł (Canton, Dali, Triangle, Emotiva) przy dobrej kawie.

Mirosław Andrejuk przedstawi jak wykonuje pomiary, jak polepszyć akustykę swojego pomieszczenia odsłuchowego w "4 prostych krokach" oraz podzieli się opisami swoich realizacji akustycznych (m.in tych na zdjęciach).

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału telefonicznie lub e-mailem.

info@htaudio.pl; 791 350 440. Udział bezpłatny.

4 kroki do poprawy akustykiHT.jpg

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.