Jump to content

Doskonała jakość rozmów dzięki Icon7 VOX Performa

dskrzyp
 Share


Polska, 3 marca 2010 – Firma Icon7, producent wysokiej jakości peryferiów komputerowych, przedstawiła ostatnio nową linię słuchawek Bluetooth - VOX™. Jeden z trzech modeli należących do serii jest VOX™ jest słuchawka Performa dedykowana ludziom, dla których telefon jest podstawowym narzędziem pracy. Posiada ona dwa mikrofony co pozwala eliminować hałas płynący z otoczenia: podczas jazdy samochodem, w pociągu, na lotnisku itp. Dzięki temu naszego rozmówcę słyszymy tak jakby stał obok!

 

Icon7 VOX™ Performa może połączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie, np. z telefonem komórkowym i komputerem lub dwoma telefonami: służbowym i prywatnym. Dzięki temu, gdy rozmawiamy przez jedno urządzenie, a ktoś próbuje się do nas dodzwonić przez drugie, możemy zakończyć pierwszą rozmowę i szybko przejść do drugiej bez konieczności żonglowania słuchawkami!

 

W celu zwiększenia wygody korzystania z słuchawki nowe urządzenie Icon7 pozwala na bardzo długą pracę na baterii bez konieczności ładowania – do 150 godzin czuwania (prawie tydzień) lub 6 godzin rozmów. Dodatkowo VOX™ Performa sama ostrzega o niskim stanie baterii. Dzięki temu słuchawka nie odmówi współpracy, gdy jej potrzebujemy.

Dodatkowo w zestawie z słuchawką znajdują się dwa rodzaje wkładek dousznych w trzech rozmiarach każdy. Autorskie wkładki Perfect-Fit posiadają ergonomiczny kształt i są bardzo komfortowe, gdyż nie wkłada się ich do wnętrza ucha. Zaletą drugich wkładek In-Ear jest natomiast bardzo dobre blokowanie dźwięków płynących z otoczenia.

 

Poniżej znajduje się link do filmu zamieszczonego w serwisie YouTube prezentującego zalety technologii multipoint:

 

Słuchawka Performa jest dedykowana ludziom, dla których telefon jest podstawowym narzędziem pracy. Posiada ona dwa mikrofony co pozwala eliminować hałas płynący z otoczenia, może łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie oraz pozwala na bardzo długą pracę na baterii bez konieczności ładowania - do 150 godzin czuwania (prawie tydzień) lub 6 godzin rozmów.

 

Słuchawka Icon7 VOXT Performa Bluetooth jest dostępna na rynku w sugerowanej cenie detalicznej 249 zł brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

w_1609376_5.jpg

w_1609376_4.jpg

w_1609376_3.jpg

w_1609376_2.jpg

w_1609376_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.