Jump to content

Dynaudio Emit 25% taniej w Q21!

Wielka obniżka cen kolumn Dyanudio serii Emil o 25%!

Q21
 Share


Dynaudio to renomowana firma z branży audio, która została założona w 1977 roku w Danii przez Wilfrieda Ehrenholza i Clausa Møllera.

Założyciele mieli pasję do doskonałego brzmienia i postanowili stworzyć przedsiębiorstwo, które dostarczałoby sprzęt audio najwyższej jakości. Ich założenia opierały się na precyzji, innowacyjności i dokładności dźwięku. Dynaudio od samego początku skupiała się na produkcji kolumn, które były doskonałe zarówno pod względem konstrukcji, jak i brzmienia.

Firma Dynaudio miała ogromny wpływ na rozwój przemysłu audio, przynosząc wiele innowacyjnych rozwiązań i technologii, które zostały zaakceptowane przez profesjonalistów i entuzjastów dźwięku na całym świecie.

Dynaudio nadal pozostaje wierne swoim korzeniom w Danii i utrzymuje swoją renomę jako producent sprzętu audio najwyższej klasy, dostarczając produkty, które zapewniają doskonałą jakość dźwięku i zadowolenie klientów na całym świecie.

Jedną z najbardziej ulubionych serii wśród użytkowników jest Emit, którą obecnie znajdziecie w naszym salonie w wyjątkowych cenach z obniżką 25%. Niniejsza linia produktów jest bardzo przystępna i bez wspomnianej promocji, a przy tym oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku, którą doceni wielu użytkowników już doświadczonych, jak i tych początkujących. 

Brzmienie, które oferują, jest niezwykle przyjemne i uniwersalne. Wybaczające w kwestii kiepskich nagrań, a także bardzo gładkie, plastyczne. Oferują one również bardzo dobrą barwę, a także, co niektórych może zaskoczyć, holografię i scenę. Obrazowanie, które prezentują również większe modele, potrafi zaskoczyć przy niejednym odsłuchu i na niejednej płycie. Te kolumny poradzą sobie bardzo dobrze z wieloma gatunkami muzyki, od rocka, przez klasykę, aż po pop, jazz, czy hip-hop. 

Zapraszamy również do kontaktu, pomożemy z doborem najlepszych kolumn pod Twoje preferencje, a także elektroniki i pozostałych akcesoriów do nich. 

Pełna oferta kolumn Dynaudio Emit dostępna pod linkiem.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

dynaudio_emit_01.jpg

dynaudio_emit_02.jpg

dynaudio_emit_03.jpg

dynaudio_emit_04.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.