Jump to content

Ekranowany kabel instalacyjny GigaWatt LC-Y 3X4

dskrzyp
 Share


GigaWatt LC-Y to specjalny ekranowany kabel instalacyjny dedykowany do zasilania systemów audio oraz video wrażliwych na zakłócenia. Kabel wykonany z trzech roboczych przewodników typu solid core (drut) z miedzi elektrolitycznej wysokiej czystości, o przekroju 4 mm2 każdy. Skręcone ze sobą równolegle żyły robocze kabla ekranowane są folią aluminiową, która wzdłuż całej długości styka się z żyłą spływową wykonaną z pobielanego drutu miedzianego o przekroju 1,5 mm2. Przewodniki wraz z ekranem dodatkowo otacza plastyczny materiał pochłaniający szkodliwe wibracje. Całość konstrukcji kabla osłonięta jest ochronnym płaszczem ochronnym wykonanym z PCV, odpornym na uszkodzenia mechaniczne.

 

Dzięki zastosowaniu statycznego ekranu przewód ten przeznaczony jest do skutecznego ograniczania zakłóceń EMI i RFI. Ekran ten jest wykorzystywany do ochrony zwłaszcza w przypadku systemów audio-video, stanowisk komputerowych, w szpitalach, przemysłowych nastawniach pomiarowych, w przypadku szczególnie wrażliwych urządzeń pomiarowych. Przewód ten znakomicie nadaje się do instalacji w miejscach szczególnie wrażliwych na promieniowanie elektromagnetyczne. Przewód może być układany pod-, nad- i wtynkowo w pomieszczeniach suchych i wilgotnych oraz bezpośrednio w betonie. Stosowanie go do instalacji zewnętrznych jest możliwe wtedy, gdy przewód nie jest narażony na bezpośrednie promieniowanie słoneczne lub gdy układany jest w kanałach kablowych.

Kabel sprzedawany jest na metry.

 

Podstawowe dane techniczne:

znamionowe napięcie pracy: 300 V

zakres temperatur: -40oC do +70oC

średnica zewnętrzna: 13,5 mm

dostępne długości: metry bieżące

 

Cena detaliczna mb: 95 PLN

w_1664431_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.