Jump to content

Ekrany dotykowe U-Touch w Veracomp

dskrzyp
 Share


Kraków, 20 listopada 2009 r. -- Veracomp został wyłącznym dystrybutorem na polskim rynku wielkoformatowych ekranów dotykowych firmy U-Touch, które pozwalają na interaktywną komunikację użytkownika z ekranami udostępnionymi w różnych miejscach. W ofercie dystrybutora znalazły się produkty U-Touch wykonane w technologiach: Optical Sensing, Infrared oraz Thru-glass.

 

„Ekrany dotykowe to rozwiązanie coraz częściej spotykane w wielu miejscach publicznych: urzędach, dworcach, lotniskach, galeriach handlowych czy przy często uczęszczanych traktach pieszych. Urządzenia te mają na celu przede wszystkim ułatwić użytkownikom uzyskanie interesujących informacji w interaktywny i ciekawy sposób. Ekrany dotykowe U-Touch dostępne są w trzech różnych technologiach, których wybór jest uzależniony od ich faktycznego przeznaczenia.” – mówi Michał Rędziak, kierownik ds. systemów audiowizualnych w Veracomp SA.

 

Pierwsza z technologii U-Touch - Optical Sensing – polega na umieszczeniu w rogach ekranu dwóch kamer, a w listwach dookoła - diod podczerwieni, uzyskując w efekcie dokładną i precyzyjną płaszczyznę dotykową. Rozwiązanie to można stosować w biznesie i edukacji – od małych salek posiedzeniowych aż po wielkie sale konferencyjne. Z kolei Infrared to technologia dedykowana na użytek coraz popularniejszych kiosków interaktywnych czy dotykowych instalacji działających w zmiennym środowisku i narażonych na takie niekorzystne czynniki, jak kurz, woda, warunki pogodowe, a nawet akty wandalizmu. Ekran dotykowy Infrared to niewidzialna siatka promieni tworzona przez diody podczerwieni oraz sensory reagujące na wiązki światła podczerwonego. Interaktywne ekrany z nakładkami dotykowymi Infrared sprawdzą się w każdym miejscu publicznym, a także w branży rozrywkowej.

 

Thru-glass – technologia szklanych ekranów dotykowych – jest natomiast ciekawym rozwiązaniem komunikacji z klientami, stosowanym gł. w handlu detalicznym, kasynach i punktach informacyjnych. Pozwala na przeglądanie oferty np. sklepu przez przechodniów nawet w godzinach jego zamknięcia – jest to możliwe dzięki umieszczaniu nakładki dotykowej w witrynie sklepowej.

 

Ekrany dotykowe U-Touch są już dostępne w ofercie wyłącznego dystrybutora na polskim rynku – firmy Veracomp.

1511215_4.jpg

1511215_3.jpg

1511215_2.jpg

1511215_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.