Jump to content

Głośnik Bluetooth Audio Cube firmy Verbatim

dskrzyp
 Share


Nowy, elegancki i kompaktowy głośnik stereo Bluetooth® Audio Cube odbiera muzykę z każdego odtwarzacza obsługującego łączność Bluetooth®, czyniąc go idealnym, przenośnym głośnikiem dla telefonów komórkowych, odtwarzaczy MP3 i notebooków.

 

Mimo niewielkich rozmiarów i wagi głośnik Bluetooth Audio Cube firmy Verbatim odtwarza muzykę z wystarczającą dynamika i siłą do komfortowego słuchania muzyki w dużym pomieszczeniu. Z kolei jego niewielkie rozmiary (głośnik to sześcian o krawędzi 70 mm) sprawiają, że mieści się w kieszeni, dzięki czemu idealnie nadaje się na wycieczki lub letnie wieczory w ogrodzie.

 

Bezprzewodowy zasięg urządzenia wynosi do 8 m, a po podłączeniu do odtwarzacza Bluetooth, przyciski umieszczone na głośniku pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki. Produkt wyposażono także w standardowy kabel stereo (3,5 mm), który umożliwia połączenie z urządzeniami nieobsługującymi łączności Bluetooth i korzystanie z głośnika w konwencjonalny sposób. Moc maksymalna Audio Cube wynosi 3 W, a pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz. Urządzenie jest zasilane czterema bateriami AA.

 

Sugerowana cena detaliczna w Polsce to 220 złotych.

1493000_2.jpg

1493000_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.