Jump to content

Grupa Horn wraz z marką Wilson uczestniczy w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku zaszaleliśmy – ubraliśmy nasze najlepiej sprzedające się kolumny głośnikowe w unikatowe kreacje. To nie byle jakie kolumny – były ozdobami naszego stoiska Wilson na Audio Video Show 2022 w październiku i „skradły show” będąc obecnymi w bardzo wielu relacjach medialnych, można powiedzieć, że to celebrytki! Teraz mogą być ozdobą gabinetów prezesów firm, sal konferencyjnych czy Waszych sal

audiostereo.pl
 Share


Grupa Horn wraz z marką Wilson uczestniczy w
31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP-2023-Wilson-1200x600.jpg

Warszawa, 24 stycznia 2023 r - Jest nam niezmiernie miło poinformować, że tradycyjnie dla naszej firmy, wzorem lat ubiegłych, grupa firm Horn dokłada swoje cegiełki do wielkiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku zaszaleliśmy – ubraliśmy nasze najlepiej sprzedające się kolumny głośnikowe w unikatowe kreacje. To nie byle jakie kolumny – były ozdobami naszego stoiska Wilson na Audio Video Show 2022 w październiku i „skradły show” będąc obecnymi w bardzo wielu relacjach medialnych, można powiedzieć, że to celebrytki! Teraz mogą być ozdobą gabinetów prezesów firm, sal konferencyjnych czy Waszych salonów i wraz z Certyfikatami swojej unikatowości, dowodem Waszej szczodrości i poparcia dla dzieła WOŚP! Nie wahajcie się, licytujcie!

Wszystkie ze wspomnianych aukcji dostępne są do końca 12 lutego 2023 roku, w wydzielonej sekcji Allegro pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/HornDistribution


 

Poznaj unikalne kolumny głośnikowe Wilson Raptor 3 „Wild Edition” przygotowane specjalnie na 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Muzyka wywołuje w nas dzikość, rozbudza emocje.

Dzięki temu możemy poczuć bliskość natury i przenieść się do zupełnie innej rzeczywistości. Rzeczywistości pełnej nowych doznań.

WOŚP-2023-Wilson-Wild-Pair-1080x1080.jpg

 

Poznaj unikalne kolumny głośnikowe Wilson Exclusive Line EL-10 „Disco Edition”, przygotowane specjalnie na 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przenieś się do świata energii, długich nieprzespanych nocy pełnych muzyki klubowej. Wilson EL-10 „Disco Edition” to uosobienie najlepszych imprez i nieodpartej radości z tańca, gdzie dźwięk i światło tworzą wyjątkowe widowisko.
WOŚP-2023-Wilson-Disco-Pair-1080x1080.jpg

 

Poznaj unikalne kolumny głośnikowe Wilson Digits Seven „Summer Edition” przygotowane specjalnie na 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wilson Digits „Summer Edition” to kwintesencja lata. Stworzone, aby przypominać Ci letnie festiwale, genialne koncerty podczas długich upalnych wieczorów oraz najlepsze chwile w gronie przyjaciół.
WOŚP-2023-Wilson-Summer-Pair-1080x1080.jpg

 

Wszystkie kolumny głośnikowe marki Wilson są dostępne w najlepszych salonach audio-video i na stronie www.wilson-hifi.eu.

 

Równolegle z prowadzonymi aukcjami, w naszych salonach detalicznych Audio Forum i Denon Store, które dołączyły do sztabu ochotników kwestujących datki, znajdziecie dobrze znane puszki Orkiestry, do których zbieramy pieniądze na tegoroczny cel WOŚP.

 

 

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

>>>>>>>>>>>Poznaj unikalne kolumny głośnikowe Wilson Raptor 3 „Wild Edition” przygotowane specjalnie na 31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.<<<<<<<<

obraz.thumb.png.190341258f981cd4859484514ce35d9c.png

były już na AVS  🙂

ale ciekawy gadżet i warto kupić bo są wielce oryginalne

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.