Jump to content

iFi Audio Zen DAC V2 | premierowe odsłuchy w salonie Q21

Q21
 Share


Najnowszy iFi Audio Zen Dac V2 już dostępny w salonie Q21. Zapraszamy na odsłuchy, prezentacje do salonu stacjonarnego. Wzmacniacz dostępny także w sklepie on-line z dostawą w 24 godziny (dni robocze) gratis.

Sprawdź ofertę w sklepie on-line pod linkiem.

ZEN DAC V2 jest tym samym wielokrotnie nagradzanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym USB o wysokiej rozdzielczości/wzmacniaczem słuchawkowym jak poprzednio, ale z dodatkowym efektem!

Zmodernizowany został jego silnik cyfrowy z 8-rdzeniowego układu XMOS do 16-rdzeniowego. Jest niezwykle wydajny, a jednocześnie jest bardzo przystępny cenowo. Dzięki 16 rdzeniowej technologii ZEN DAC V2 teraz dekoduje MQA, a nie tylko renderuje.

Wystarczająco kompaktowy, aby używać go jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB/wzmacniacz na biurku i wystarczająco stylowy, aby używać go w domu z ulubionymi aktywnymi kolumnami lub wzmacniaczem. Zapewnia wysoki poziom specyfikacji i wydajności, który przekracza jego super przystępną cenę. Zen DAC V2 obsługuje PCM i DXD do 32 bit/384 kHz, DSD256 i MQA. DSD pozostaje „bit-perfect” dzięki chipowi True Native Burr-Brown. Umożliwia to odtwarzanie plików audio i strumieniowanie MQA, zapewniając dźwięk oryginalnego nagrania. Dioda LED świeci się na zielono lub niebiesko, wskazując, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA i wskazuje pochodzenie, aby zapewnić identyczność dźwięku z materiałem źródłowym. Świeci się na niebiesko, wskazując, że odtwarza plik MQA Studio, który został zatwierdzony w studiu przez artystę/producenta lub zweryfikowany przez właściciela praw autorskich. Nowy iFi Audio odtwarza Hi-Res True Native wszystkich formatów muzycznych: od MP3 do DSD256, PCM384 i DXD384. To właśnie obsługa "gęstych" plików audio jest główną różnicą pomiędzy nim a wcześniejszym modelem.

W pakiecie dostajemy nowy i ulepszony zegar o niskim jitterze oznacy lepszą wydajność o 20 dB. Zbalansowana konstrukcja dla stopnia analogowego - rzadka i niespotykana w tym przedziale cenowym - sprawia, że jest dość wyjątkowa i zapewnia najlepszą jakość dźwięku, zwykle spotykaną w droższych modelach. Wzmacniacz słuchawkowy ma PowerMatch - przełączany gain aby idealnie dopasować się do Twoich słuchawek.

W przypadku słuchawek IEM, zwykle o wysokiej czułości - wystarczy pozostawić PowerMatch na niższym ustawieniu, aby słuchać bez syczenia.

Słuchawki nauszne o stosunkowo niskiej impedancji wymagają większej mocy - wystarczy nacisnąć PowerMatch, aby zwiększyć poziom wysterowania. ZEN DAC V2 oferuje TrueBass . Ta zastrzeżona technologia to włączane „wzmocnienie basów” działające w domenie analogowej.

TrueBass wzmacnia basy, ale nie zagłusza średniego zakresu. Idealny do użytku z IEM lub słuchawkami otwartymi, w których często brakuje basu.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

ifi_audio_zen_dac_v2_01.jpg

ifi_audio_zen_dac_v2_02.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.