Jump to content

Kef X300A Wireless w salonie Q21

Q21
 Share


Już w najbliższych dniach w salonie Q21 odbędą się premierowe pokazy najnowszych, cyfrowych i bezprzewodowych kolumn KEF X300A Wireless.

 

Odtwórz dźwięk hi-fi na komputerze. Teraz w wersji bezprzewodowej.

W końcu można strumieniować muzykę bezprzewodowo przez Airplay® lub DLNA z komputera, smartphona lub innego urządzenia mobilnego w sposób, który umożliwia doświadczenie dźwięku o bezwarunkowej wysokiej wierności. Wszystko w systemie bezprzewodowych, cyfrowych głośników hi-fi X300A zaprojektowane zostało tak, aby radość ze słuchania muzyki była łatwiejsza i bardziej intensywna.

 

Wysoka wierność bezprzewodowego odtwarzania dźwięku

Aby zapewnić dokładne odtwarzanie dźwięku bez zakłóceń każdy bezprzewodowy głośnik X300A, podobnie jak profesjonalny monitor studyjny, posiada dwa dedykowane wzmacniacze klasy AB – jeden do LF/MF (niskich/średnich częstotliwości) i jeden do HF (wysokiej częstotliwości). Buczenie i zakłócenia elektromagnetyczne głośnika minimalizowane są poprzez zastosowanie transformatorów pierścieniowych w typie określonym dla wzmacniaczy hi-fi, o jakości odpowiadającej wymaganiom audiofila. Przy pomocy cyfrowego połączenia USB pomiędzy głośnikami, bezprzewodowy system X300A zamienia komputer stacjonarny, laptop, tablet lub inne urządzenie przenośne w źródło przyjemności słuchania o naprawdę wysokich standardach wierności odtwarzania.

 

Dźwięk wysokiej jakości

Dedykowany DAC wysokiej jakości w każdym głośniku praktycznie eliminuje zakłócenia. Oddziela on dekodowanie od odtwarzania umożliwiając systemowi X300A odtwarzanie pełnej głębi i złożoności plików muzycznych o dużej rozdzielczości w oparciu standard założony przez artystę. Technologię wysokiej klasy uzupełnia wyróżnione nagrodami ustawienie sterownika Uni-Q “źródło punktowe” wywodzące się z głównego głośnika firmy KEF o nazwie Blade. Efektem tego rozwiązania jest przestrzenne, dokładne i bardzo szczegółowe pole dźwiękowe, niezależnie od urządzenia, z którego odtwarzana jest muzyka.

 

Przejrzystość i prostota

Konfigurowanie urządzenia X300A Wireless jest proste – trwa tylko kilka minut i odbywa się przy pomocy kreatora ustawień umieszczonego na stronie. Przełącznik ustawienia umieszczony na tylnej części głównego głośnika umożliwia optymalizowanie dźwięku uwzględniające to czy głośnik ustawiony jest na biurku, przy ścianie czy w otwartej przestrzeni. Następnie wystarczy włączyć zasilanie głośników i wybrać ścieżki dźwiękowe mają być odtwarzane.

 

Całkowita kompatybilność

Urządzenie X300A Wireless przeznaczone jest do systemów operacyjnych Apple (Mac OS X wersja 10.6 lub późniejsze) i Microsoft (Windows 7 lub późniejsze). Dzieki niemu można słuchać muzyki przy pomocy Airplay® lub DLNA z dowolnego urządzenia Apple lub Android.

 

Zestaw kolumn został wyceniony na 4400 zł., dostępny jest w eleganckim białym kolorze.

 

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

E-mail: q21@q21.pl

www.Q21.pl

post-25064-0-64620500-1382022872_thumb.jpg

post-25064-0-99007400-1382022881_thumb.jpg

post-25064-0-41248500-1382022890_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.