Jump to content

Kieszonkowy ruter ASUS WL-330NUL

dskrzyp
 Share


Urządzenia mobilne zmieniły model korzystania z Internetu i sprawiły, że dostęp do niego mamy prawie wszędzie. Osoby prowadzące aktywny tryb życia, podróżujące, a w szczególności pracujące poza biurem często potrzebują szybkiego, bezpiecznego połączenia. Z pomocą przyjdzie najnowszy ruter ASUS WL-330NUL wielkości pamięci USB i ważący zaledwie 17.5g.

 

Kieszonkowy ruter ASUS WL-330NUL to najmniejszy na świecie, w pełni funkcjonalny ruter stworzony po to, by ułatwiać łączenie się z Internetem poza domem i biurem. Pozwala na szybkie konfigurowanie zabezpieczonych połączeń oraz na udostępnianie ich innym użytkownikom. Współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi, m.in. Windows 8, Mac OS i iOS. Co za tym idzie jest kompatybilny z wieloma urządzeniami.

 

Kompaktowy i w pełni funkcjonalny

Nowe urządzenie może działać w kilku różnych trybach, takich jak: ruter, Ethernet, Wi-Fi hotspot i punkt dostępowy. Jego elastyczność umożliwia łatwe udostępnianie sieci wielu urządzeniom, niezależnie od tego, czy jest ona przewodowa czy bezprzewodowa. WL-330NUL ma 6,5cm długości i waży 17.5g, dzięki czemu zawsze możemy go mieć przy sobie. Zastosowano w nim różne opcje zasilania – zarówno poprzez port USB notebooka, bezpośrednio z gniazdka sieciowego za pomocą dołączonego do zestawu zasilacza lub z przenośnego banku energii, co dodatkowo zwiększa wygodę.

 

Udostępnianie konta bez dodatkowych kosztów

ASUS WL-330NUL umożliwia udostępnianie pojedynczego połączenia wielu urządzeniom bez potrzeby płacenia za dodatkowe konta lub uzyskiwania dodatkowych danych do logowania. W ostatnich latach obserwujemy tendencję do jednoczesnego np. przeglądania stron internetowych i pobierania plików za pomocą komputera stacjonarnego, tabletu, smartfona czy notebooka. Przy takim modelu łatwe udostępnianie zapewnia duże oszczędności i pozwala utrzymać wysoką jakość połączenia przy dodawaniu kolejnych urządzeń.

 

Uzupełnienie ultrabooków

Z nowym ruterem bez problemu za pomocą portu USB włączymy do sieci ultrabooka, który nie został wyposażony w port sieciowy. Port RJ-45 Ethernet w ruterze WL-330NUL zapewnia szybką, stabilną i bezpieczną łączność przewodową. Wystarczy podłączyć urządzenie do ultrabooka za pomocą kabla USB, a następnie ruter do przewodowego urządzenia zapewniającego dostęp do Internetu np. modemu lub gniazda w ścianie za pomocą kabla Ethernet.

 

Bezpieczna i łatwa instalacja

Internet naraża nas na różne niebezpieczeństwa, m.in. utratę ważnych danych lub włamanie do komputera. WL-330NUL umożliwia tworzenie zabezpieczonych sieci, pozwala zachować poufność i zapewnia bezpieczeństwo danych nawet, jeśli podłączonych jest do niego kilka urządzeń. Działa praktycznie bez instalacji, za pomocą jednego kliknięcia możemy zarządzać siecią i kontrolować dostęp. Korzystanie z niego ułatwia przyjazny interfejs oraz dołączone oprogramowanie.

 

KONTAKT PRASOWY

Monika Mendygrał

PR manager

Component Business Group

kom: +48 512 141 361

email: monika_mendygral@asus.com

 

SPECYFIKACJA

Interfejs: 1x 100/10Mbps WAN, 1 x USB 2.0

Antena: 1x wewnętrzna

Częstotliwość operacyjna: 2.4 GHz

Transfer danych: 802.11b/g/n Wi-Fi do 150Mbps

Szyfrowanie: 64-bit/128-bit WEP, WPA/WPA2-PSK

Zarządzanie: szybka konfiguracja i zarządzanie, narzędzie WL-330NUL Ultra-Link, administracja za pomocą przeglądarki, serwer DHCP, zapora NAT

Zasilanie AC: 110V-240V (50-60Hz)

Wyjście USB: 5V o maksymalnym natężeniu 1A

Wymiary: 6,5cm x 2cm x 1,5cm

Waga: 17.5g

PR ASUS WL-330NUL pocket router top view.jpg

PR ASUS WL-330NUL pocket router with foldable USB connector.jpg

PR ASUS WL-330NUL pocket router with USB power adapter.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.