Jump to content

Melodika BLI – głośniki instalacyjne hitem w Polsce

Sklep.RMS.pl
 Share


W ciągu trzech lat istnienia serii głośników instalacyjnych BLi jej produkty zostały użyte już w ponad tysiącu instalacji audio-video w Polsce i Europie. Dlaczego stały się tak popularne?

spacer.png

1. Oferują bardzo dobre brzmienie – w rozsądnym budżecie. Na początku nie brakowało komentarzy że to kolejna marka głośników instalacyjnych na rynku których jest już wiele. Po czasie okazało się że Melodika ma zaskakująco dobry stosunek jakości do ceny. Niezależnie od miejsca instalacji (sufit lub ściana), a także zastosowania (publiczna przestrzeń, kino domowe, czy odsłuch muzyki w tle), seria BLi oferuje jakość brzmienia, która jest satysfakcjonująca i pozytywnie wyróżnia Melodikę w swojej kategorii cenowej. Podkreśla to jeden z instalatorów z niezależnej firmy:

Pan Marcin z firmy AudioPark z Torunia będącej jedną z największych firm instalatorskich audio w rejonie:
"… Bo w dobrych głośnikach chodzi o to, aby w brzmieniu niczego nie brakowało, każdy dźwięk był na swoim miejscu, żeby były łatwe w montażu i niewiele kosztowały. Melodika daje to wszystko na raz…"

spacer.png

2. Uniwersalność – szeroka gama modelowa to podstawa, gdy wykonujemy instalacje wielostrefową lub dysponujemy pomieszczeniami o zróżnicowanej kubaturze. Ale uniwersalność Melodiki to także łatwość instalacji.

spacer.png

3. Jakość – ostatni ale jednocześnie najważniejszy argument. Jakość zaczyna się od użytych komponentów, które odpowiadają nie tylko za dobre brzmienie, ale także za trwałość produktu oraz łatwość jego montażu, co jest niebagatelnym argumentem – zarówno dla klienta, który myśli o wykonaniu małej instalacji samodzielnie, jak i dla dużych firm instalacyjnych, które wkładają w ściany i sufity codziennie nawet kilkadziesiąt głośników. Mówi o tym kolejny z instalatorów podkreślając jednocześnie inne zalety Melodiki:

spacer.png

Pan Piotr z firmy Glosniki-instalacyjne.pl specjalizującej się w głośnikach do zabudowy:
"Moim zdaniem głośniki instalacyjne Melodika to złoty środek pod każdym względem. W swojej kategorii cenowej oferują rozbudowaną zwrotnicę, maskownicę magnetyczną, wysokiej jakości komponenty, co widać choćby po zaciskach głośnikowych. Dużym plusem tego producenta jest szeroki wybór modeli, co umożliwia stworzenie jednolitego systemu brzmieniowego i wizualnego nawet w dużym domu. Od małych głośników w małej łazience, po duże wydajne głośniki do salonu gdzie zagramy głośniej ? Ukryte, dopracowane, warte zainteresowania.… Polecam z czystym sumieniem”

spacer.png

Cechy charakterystyczne serii Melodika Back in Black Invisible:

  • regulacja zwrotnicy - przełącznik natężenia wysokich tonów pozwalający na wybór dwóch położeń: 0dB lub -2dB, w zależności od charakterystyki akustycznej pomieszczenia
  • membrana średnio niskotonowa - z gęsto zaplatanego włókna szklanego o zmniejszonej gradacji o podniesionej skuteczności,
  • kopułka wysokotonowa - jedwabna z zabudowanym rozpraszaczem zawieszona nad środkiem membrany średniotonowej dla uzyskania bardziej punktowego źródła dźwięku (poza modelami LCR oraz W)
  • zewnętrzny pierścień montażowy obudowy - niezależny od stalowego, tłoczonego maszynowo kosza głośnika, pierścień mocujący z łapami blokującymi; pozwala to skutecznie ograniczyć rezonanse przenoszone z głośnika na ścianę i ze ściany na głośnik
  • maskownica - akustycznie transparentna przygotowana do malowania, mocowana magnetycznie z wyściółką, dla pełnej stabilności
  • precyzyjnie nawijane miedziane cewki i mylarowy kondensator
  • złocone samozaciskowe złącza dla kabli głośnikowych - gwarantują zawsze najlepszy kontakt

Cena i specyfikacja głośników instalacyjnych Melodika BLI w sklep.RMS.pl >>

Po więcej produktów z tej kategorii kliknij tutaj - Głośniki instalacyjne

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.