Jump to content

Microlab nareszcie w Polsce

dskrzyp
 Share


Długo oczekiwane produkty firmy Microlab nareszcie są dostępne w Polsce. To bardzo dobra wiadomość dla entuzjastów dobrego dźwięku, którzy do tej pory mieli problem z nabyciem unikalnych produktów tej marki. Dzięki wejściu tego producenta na polski rynek będą oni mogli zaopatrzyć się w wysokiej klasy aktywne głośniki komputerowe jakich brak w ofercie firm konkurencyjnych.

 

Microlab Technology specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów akustycznych przeznaczony do użytku domowego. Od samego początku priorytetem w działalności firmy było opracowanie, badanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie systemów akustycznych. Obecnie Microlab Technology jest jednym z najsilniejszych graczy na rynku komputerowego sprzętu audio. Produkty oferowane są w ponad 50 krajach świata.

 

Wyłącznym dystrybutorem produktów Microlab Technology została firma Sunnyline Computer Products Poland, która będzie odpowiedzialna za dystrybucje produktów Microlab’a na terenie Polski. W ofercie znajdą się wszystkie rozwiązania oferowane przez producenta z przeznaczeniem do sprzedaży w Unii Europejskiej.

1650276_2.jpg

1650276_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.