Jump to content

Motorola MILESTONE: pierwszy w Europie telefon wyposażony w system Android 2.0

dskrzyp
 Share


Najnowsze urządzenie Motoroli to najcieńszy na świecie slider z klawiaturą QWERTY oraz dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 3,7 cala.

 

WARSZAWA - 4 listopada 2009 r. - Motorola wprowadza do swojego portfolio MILESTONE™, pierwszy w Europie telefon wyposażony w system Android™2.0.

 

Motorola MILESTONE™ nie idzie na żadne kompromisy. Łączy zaawansowaną technologię z elegancką formą. Telefon działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android, jest najcieńszym na rynku sliderem (o grubości 13,7mm) wyposażonym w klawiaturę QWERTY. Dotykowy ekran z funkcją multi-touch wyświetla dwukrotnie większą liczbę pikseli, niż telefony konkurencyjnych producentów.

 

Nowe urządzenie Motoroli, oferując możliwość uruchamiania wielu aplikacji w tym samym czasie, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników ceniących sobie wielozadaniowość. Czytelny interfejs obsługujący funkcję multi-touch zapewnia sprawną obsługę plików muzycznych, odtwarzanie filmów i przeglądanie map, jak również przyjazne oglądanie stron www.

 

Smartfon Motorola MILESTONE™ gwarantuje szybki dostęp do zasobów internetu oraz rozszerzone funkcje nawigacji GPS

i możliwość pobrania tysięcy aplikacji i widżetów z Android Market™. Urządzenie obsługuje również zintegrowany pakiet aplikacji Google™ zawierający Google Maps™ z Latitude™, Google Mail™ i YouTube™.

 

"Motorola MILESTONE™ nie uznaje kompromisów i zawsze zapewnia stabilny i wygodny dostęp do Internetu, poczty

i komunikatorów. Udało się to osiągnąć dzięki połączeniu wyników wieloletnich badań Motoroli nad funkcjonalnością i wzornictwem z możliwościami jakie oferuje platforma Android" - powiedział Ralf Gerbershagen, vice president and general manager of Motorola Western Europe. - "W MILESTONE forma i funkcje mają równorzędne znaczenie. Telefon oferuje szeroki wyświetlacz umożliwiający wygodne przeglądanie zasobów internetowych. Najcieńszy wśród sliderów oferuje pełną klawiaturę co ułatwia wysyłanie wiadomości e-mail. Smartfon pozwala też na obsługę wielu funkcji multimedialnych, łącznie z odtwarzaniem filmów w jakości DVD."

 

Podstawowe MOTOcechy:

 

* Najcieńszy na świecie slider o grubości 13,7mm, wyposażony w klawiaturę QWERTY,

* 3,7-calowy dotykowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 (dwukrotnie większej niż konkurencyjne smartfony),

* Obsługa multi-touch,

* Aparat fotograficzny 5 mpix z auto focusem oraz podwójną lampą błyskową LED,

* Dostęp do Motorola Media Link i Motorola Phone Portal zapewnia możliwość wymiany danych pomiędzy komputerem, telefonem i internetem,

* Bluetooth 2.1 z EDR i A2DP, USB 2.0,

* Wejście słuchawkowe Jack 3,5mm,

* Technologia CrystalTalk™, zapewniająca dobrą jakość rozmowy nawet w hałaśliwym otoczeniu.

 

 

Dodatkowe cechy i aplikacje:

* Pełny pakiet aplikacji Google: Google Maps z Latitude, Google Talk™, Google Mail, YouTube,

* Ujednolicone kontakty Google i Microsoft Office,

* Nawigacja: GPS, MOTONAV*, Google Maps, E-Compass Latitude,

* Obsługa serwerów pocztowych IMAP, POP, Google Mail,

* Obsługa komunikatora Google Talk™,

* Wbudowany kalendarz i obsługa Microsoft Exchange.

 

 

Dostępność

Włochy i Niemcy będą pierwszymi europejskimi krajami, w których pojawi się Motorola MILESTONE™. Więcej informacji o telefonie Motorola MILESTONE™ znajduje się na stronie www.motorola.com/milestone. W Ameryce Północnej urządzenie będzie sprzedawane pod nazwą DROID™.

 

INFORMACJE DLA REDAKTORÓW

 

O MOTOROLA MILESTONE

 

Lepszy dostęp do stron www

 

Motorlola MILESTONE™ pozwala na szybkie przeglądanie stron www dzięki pełnemu wsparciu dla języka HTML, szybkiemu procesorowi i szerokopasmowej łączności z siecią. Oprogramowanie MILESTONE™ może być także aktualizowane poprzez internet.

 

Rozbudowane możliwości przeszukiwania

 

MILESTONE™ pozwala na przeszukiwanie sieci m.in. pod kątem aplikacji, kontaktów, utworów muzycznych. Wyszukiwanie wykorzystuje także moduł GPS dostarczający podpowiedzi w zależności od miejsca, w którym się znajdujemy. W łatwy sposób można odnaleźć znajomych poprzez Google Latitude, które wyświetla gdzie się aktualnie znajdują i kto jest w pobliżu.

 

Praca i życie prywatne w jednym miejscu

 

Dzięki Motoroli MILESTONE można w jednym miejscu gromadzić e-maile z prywatnej (Google Mail) i służbowej (Exchange) skrzynki pocztowej. Smartfon pozwala też na przeglądanie załączonych do wiadomości dokumentów oraz zintegrowanie danych

z osobistych i zawodowych kalendarzy.

 

Zaawansowana obsługa multimediów

 

Motorola MILESTONE™ jest wyposażona w aparat cyfrowy o matrycy 5 megapikseli, podwójną lampę błyskową LED, a co więcej jedno dotknięcie pozwala na oglądanie nagrań w wysokiej jakości. Mamy możliwość zamieszczania filmów na YouTube dzięki łączności 3G lub WiFi. Dodatkowo, kiedy MILESTONE™ zostanie ustawiony w opcjonalnej stacji dokującej (dostępna oddzielnie), telefon automatycznie zmienia się w multimedialne urządzenie do odtwarzania filmów, muzyki, obrazów oraz w budzik.

1506503_4.jpg

1506503_3.jpg

1506503_2.jpg

1506503_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.