Jump to content

Nowatorskie komponenty stereo

audiostereo.pl
 Share


Odtwarzanie muzyki z dwóch kanałów to najtrudniejszy test dla komponentu audio. Komponenty stereo firmy Harman Kardon z łatwością zdają ten test, dowodząc wysokiej jakości swojej technologii. Do znanych już tunera TU 980, odtwarzacza CD HD 980 oraz zintegrowanego wzmacniacza stereo HK 980, dołączają najwyższej klasy odtwarzacz CD HD 990 i high-endowy wzmacniacz HK 990. Wszystkie te komponenty to idealne połączenie sprawdzonej, najnowocześniejszej technologii i wyjątkowo atrakcyjnego wzornictwa.

 

Zintegrowany wzmacniacz stereo HK 990 w systemie 2.2 charakteryzuje się jeszcze nowocześniejszymi cechami i funkcjami, niż jego mniejszy brat, model HK 980. Umożliwia podłączenie dwóch aktywnych subwooferów i wzmacniaczy zewnętrznych, a dwa wejścia gramofonowe umożliwiające podłączenie gramofonów z wkładkami MM lub MC sprawią, że serce każdego wielbiciela płyt winylowych zabije mocniej. Dzięki ogromnej rezerwie wysokoprądowej (±100 A) urządzenie zapewnia sygnał wyjściowy niezbędny do precyzyjnego uruchomienia niemal każdego systemu głośników (nawet tak wymagającego, jak tegoroczny laureat nagrody EISA – JBL LS80) i dokładnego sterowania nim.

 

Odtwarzacz CD HD 990 jest wyposażony w przetwornik z próbkowaniem 24 bit/384 kHz i po jednym wysokiej jakości przetworniku cyfrowo-analogowym Analog Devices AD1955 na kanał. Optymalizację dźwięku zapewnia system RLS III (Real-Time Linear Smoothing). Dodatkowe cechy tego modelu to symetryczne wyjścia XLR, a także jedno wejście i wyjście optyczne oraz jedno wejście i wyjście koaksjalne. Dzięki takim funkcjom i cechom jak CD-Text, obsługa znaczników ID w plikach MP3, programowane sekwencje odtwarzania oraz pilot dołączony w zestawie, odtwarzanie wszystkich płyt CD, CD-R i CD-RW jest wyjątkowo łatwe. Wyświetlacz można przyciemnić lub całkowicie wyłączyć, aby cieszyć się tylko muzyką — bez innych bodźców rozpraszających uwagę.

 

Główne cechy:

- obsługa CD text

- HRS (high-resolution synchronization)

- Odtwarzanie MP3 z obsługą ID3

- 24 Bity/384kHz SRC

- Tryb Direct DSP

- RLS-III

- Symetryczne wyjścia XLR

- Odtwarzanie CD-R/CD-RW

- Wejścia cyfrowe

 

Kluczowe dane:

- pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz, +0 dB/-0,5 dB; "A- ważony" współczynnik S/N: > 117 dB; THD: 0,0009% @ 1kHz; Rozpiętość dynamiki: 116 dB; Separacja kanałów: >115 dB

- wymiary (W x Sz x G) i ciężar: 63 x 440 x 332 mm, 3,9 kg

1194472_2.jpg

1194472_1.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

Litości... Ja rozumiem, że reklamowy charakter tekstu zobowiązuje do pewnej przesady, ale na forum poświęconym - bądź co bądź - audio można chyba darować sobie określanie klocka za kilka tysięcy urządzeniem "hi-endowym". Autor za dużo ostatnio obcował z serwisem Allegro, gdzie każdy szrot przez sprzedających nazywany jest hi-endem?

Link to comment
Share on other sites

Litości... Ja rozumiem, że reklamowy charakter tekstu zobowiązuje do pewnej przesady, ale na forum poświęconym - bądź co bądź - audio można chyba darować sobie określanie klocka za kilka tysięcy urządzeniem "hi-endowym". Autor za dużo ostatnio obcował z serwisem Allegro, gdzie każdy szrot przez sprzedających nazywany jest hi-endem?

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.