Jump to content

Nowe, cyfrowe systemy głośnikowe dla iPod

dskrzyp
 Share


Po ubiegłorocznym debiucie w kategorii głośników iPod z systemami XW-NAS5

i XW-NAS3, w tym roku Pioneer powiększa ofertę o trzy nowe, wielofunkcyjne systemy głośnikowe iPod, które skupiają innowacyjne rozwiązania i atrakcyjne wzornictwo.

 

Skierowany do młodszych użytkowników XW-NAC3 i XW-NAC1 wyposażono w stacje dokujące dla dwóch iPod-ów lub iPhone-ów jednocześnie, oferując dodatkowo funkcję “SHUFFLE” umożliwiającą miksowanie muzyki z dwóch urządzeń znajdujących się w stacjach dokujących.

 

Trzeci nowy model to stylowy system XW-NAV1, który oferuje szeroki zakres opcji rozrywki. Z jednej strony to odtwarzacz DVD z możliwością skalowania obrazu 1080p HDMI, a z drugiej strony to multimedialne centrum rozrywki oferujące niemal nieograniczone możliwości, od odtwarzania materiału z iPod i iPhone, przez tuner FM, aż po możliwość podłączenia urządzeń źródłowych do gniazda USB.

 

XW-NAC3 i XW-NAC1

XW-NAC3 i XW-NAC1 zostały opracowane w celu umożliwienia korzystania

z dwóch bibliotek muzycznych wraz z przyjacielem. Funkcja “SHUFFLE” umożliwia miksowanie ścieżek z obydwu odtwarzaczy w jeden ciąg.

W rezultacie uzyskuje się ciągły miks z płynnymi przejściami między utworami przypominający słuchanie setów DJ-skich. Jeśli ktoś chce przesłuchać utwory na jednym z odtwarzaczy, może nacisnąć przycisk Hi-Lite Scan w celu rozpoczęcia przesłuchiwania 10 sekund wszystkich utworów na jednym lub obydwu zadokowanych iPodach/ iPhone'ach.

Zintegrowany moduł Bluetooth umożliwia bezprzewodowy odbiór plików muzycznych z urządzeń źródłowych kompatybilnych z technologią Bluetooth. System Sound Retriever AIR poprawia jakość dźwięku zwłaszcza transmitowanego przez technologię Bluetooth. Przywraca ciśnienie dźwięku i gęstość, utracone podczas procesu kompresji Bluetooth i niweluje zakłócenia związane z transmisją.

 

Zaprojektowane dla użytkowników iPod i iPhone, którzy chcą słuchać swoich ulubionych utworów w wysokiej jakości, obydwa systemy integrują zaawansowane technologie audio w celu uzyskania czystego dźwięku. Urządzenia wyposażono w 6,6 cm pełnozakresowe głośniki z 7,7 cm pasywnymi radiatorami dla krystalicznego brzmienia pełnego spektrum dźwięku z wyróżniającym się basem.

XW-NAC3 i XW-NAC1 mogą zasilać dwa iPody lub iPhone'y jednocześnie

i wyposażone zostały w wyjście composite video umożliwiające odtwarzanie materiału video z podłączonych urządzeń. Systemy wyposażono w poręczne piloty zdalnego sterowania zapewniające łatwą i prostą obsługę.

 

Dodatkowo XW-NAC3 oferuje możliwość podłączenia do Internetu przez interfejs LAN i otrzymał certyfikat DLNA. Po podłączeniu urządzenia do sieci lokalnej

z dostępem do Internetu, możesz korzystać z zasobów stacji radiowych nadawanych w Internecie z serwerów muzycznych zgodnych z profilem DLNA.

 

Na górnej części urządzenia znajduje się gniazdo USB służące do podłączenia nośników pamięci zawierających pliki muzyczne MP3, WMA, AAC, WAV lub FLAC. Dodatkowym elementem urządzenia jest funkcja zegara z timerem i funkcją wake-up oraz sleep.

 

 

Zaokrąglone kształty obydwu modeli systemów NAC są co najmniej zwracające uwagę. XW-NAC1 dostępny jest w kolorze czarnym, a XW-NAC3 dostępny jest również w kolorze czerwonym i białym.

 

XW-NAV1

Z myślą o miłośnikach muzyki i filmów, którzy poszukują wygody systemu AV przygotowaliśmy stylowy system XW-NAV1. Posiada dock iPod/iPhone oraz tuner FM i odtwarzacz CD/DVD. Po podłączeniu do telewizora, XW-NAV1 przeradza się w kompaktowych rozmiarów system rozrywki domowej odpowiedni dla każdego pomieszczenia w domu.

 

Posiadając wyjście HDMI dla materiału z płyt DVD, ten multimedialny system oferuje wysokiej jakości obraz, oraz znakomitej jakości audio przez dwa pełnozakresowe głośniki z pasywnymi radiatorami. Zaawansowany interfejs HDMI ze skalowaniem dodaje filmom DVD dodatkowy wymiar na poziomie szczegółowości 1080p. Ponadto materiał video zapisany lub pobierany za pośrednictwem iPod można również oglądać na ekranie telewizora, do którego można podłączyć system za pośrednictwem wyjście composite video na panelu tylnym XW-NAV1.

 

Gniazdo USB umożliwia łatwy sposób odtwarzania plików muzycznych WMA/MP3, zdjęć JPEG oraz filmów DivX z urządzeń źródłowych USB.

Funkcja kopiowania CD-na-USB oferuje łatwy sposób kopiowania ścieżek z płyt CD bezpośrednio na nośnik USB bez konieczności korzystania z komputera.

 

 

Sugerowana cena detaliczna XW-NAC1: 1199 PLN

 

Sugerowana cena detaliczna XW-NAC3: 1699 PLN

 

Sugerowana cena detaliczna XW-NAV1: 1199 PLN

 

 

Systemy głośnikowe iPod XW-NAC3 i XW-NAC1 będą dostępne w czerwcu 2010, a XW-NAV1 w lipcu.

w_1664434_4.jpg

w_1664434_3.jpg

w_1664434_2.jpg

w_1664434_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.