Jump to content

Nowe oprogramowanie Naim

Q21
 Share


Najnowsze oprogramowanie dla urządzeń sieciowych NAIM

 

Przeznaczona dla streamerów poprawka Firmware Version 4.4 umożliwia odtwarzanie serwisu Tidal w dwukanałowych odtwarzaczach all-in-one i odtwarzaczach plików firmy Naim, a także przedwzmacniaczach tej firmy z możliwością streamowania.

 

Przeznaczone dla Mu-so Firmware Version 1.3 umożliwia odtwarzanie streamingu Tidal na systemie Mu-so i dodaje cztery inne nowości, dostępne do tej pory tylko w droższych produktach dzielonych Naima. Jedną z nich jest odtwarzanie ‘gapless’ (bez przerw). Seek2Time poprzez Naim App to nowy zegar z budzikiem oraz nowe możliwości dotyczące multiroomu.

 

TIDAL – w tym darmowy, 90-dniowy okres próbny

Serwis Tidal dostępny będzie od tej pory na wszystkich produktach streamingowych Naima. Korzystając z aplikacji Naim App na iOS i Androida użytkownik będzie mógł wybrać TIDAL jako wejście, poprzez ekran początkowy. Umożliwi to pełny dostęp do Tidala i jego zasobów – milionów utworów w jakości CD. Interfejs został zintegrowany z aplikacją Naim App, dzięki czemu zmiana będzie „bezbolesna”. Naim oferuje jednocześnie bezpłatny, 90-dniowy okres próbny dla wszystkich obecnych i nowych posiadaczy jego produktów streamingowych.

 

Mu-so Multiroom

Wraz z pobraniem nowego oprogramowania, posiadacze systemu Mu-so będą mogli korzystać z niego jako z głównego urządzenia w systemie multiroom firmy Naim; wcześniej mógł on pracować jedynie jako „klient” (odbiornik). Od teraz można będzie przesyłać muzykę między pięcioma (max) urządzeniami Mu-so bez konieczności pośredniczenia innych odtwarzaczy tej firmy.

 

Nowości oprogramowania Mu-so:

– odtwarzanie gapless,

– nowy budzik,

– Seek2Time,

– odtwarzanie formatu HLS, używanego przez stacje BBC iRadio z plikami wysokiej rozdzielczości.

 

Nowości Naim App

Dostępne będą także inne nowości dla Naim App, a wśród nich dodanie paska zmiany siły głosu na dole strony, który można będzie aktywować z menu „Settings” (Ustawienia).

 

Kompatybilność z starszymi produktami

Starsze wersje NaimUniti UnitiQute, jak i NDX są kompatybilne z poprawkami (HLS BBC Radio, TIDAL, Alarm Clock) tylko jeśli odtwarzają pliki 24 bity/192 kHz. Można to sprawdzić wchodząc w menu Setup z przedniego panelu lub pilota. Następnie idziemy do Factory Settings > System Status i przewijamy do > BC SW. Jeśli wyświetlony numer zaczyna się od ‘3D’, oznacza to, że urządzenie jest kompatybilne z plikami 24 bity/192 kHz. Jeśli zaczyna się od czegoś innego, aby korzystać z nowych możliwości, trzeba będzie zmienić urządzenie na nowsze.

 

Na Państwa pytania związane z produktami marki Naim chętnie odpowiedzą doradcy produktu - Michał Chmielecki (605 789 290) oraz Marcin Graczykowski (605 725 900).

 

Salon dealerski Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

post-25064-0-34650800-1444382784_thumb.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.