Jump to content

Nowe telewizory BRAVIA

dskrzyp
 Share


CES, Las Vegas, 7 stycznia 2010 r.

 

Nowe, pięknie wyglądające, monolityczne konstrukcje - dostęp do świata rozrywki on-line i fantastyczna, trójwymiarowa akcja w formacie Full HD.

 

# Wyjątkowa monolityczna stylistyka – piękna, prosta, minimalistyczna estetyka

# Dostęp do serwisów internetowych – możliwość korzystania z serwisów „catch-up TV”* , oglądania filmów z Internetu i wyświetlania informacji z ulubionych stron www*

# Fantastyczny, trójwymiarowy obraz i nadzwyczajna płynność oglądanej akcji

 

Przyszłość domowej rozrywki już dziś

 

Przygotowana przez firmę Sony na rok 2010 linia telewizorów BRAVIA na zawsze zmieni sposób oglądania telewizji. Pozwoli wejść w niesamowity świat 3D, oglądać materiały z Internetu, delektować się pięknem kinowego ekranu, a przy tym wprowadzić do domowego salonu jedyną w swoim rodzaju estetykę monolitycznej konstrukcji. Dzięki nowym modelom BRAVIA domowy salon stanie się prawdziwym centrum rozrywki.

 

Wzornictwo

 

Nowa, monolityczna konstrukcja telewizorów BRAVIA przejawia się w oryginalnej, minimalistycznej i funkcjonalnej stylistyce, która ułatwia dopasowanie telewizora do domowego wnętrza.

 

Pod uwagę wzięto każdy szczegół, od wysokiej jakości materiałów i ekranu znajdującego się w jednej płaszczyźnie z obudową, aż po możliwość odchylenia urządzenia pod kątem 6 stopni, gdy telewizor stoi na nowoczesnym, modnym obecnie niskim meblu i gdy chce się dodać pomieszczeniu przestrzenności.

 

Monolityczna konstrukcja jest wspólną cechą wszystkich domowych produktów audio-wideo, które znajdą się w ofercie Sony w 2010 roku. Nowe telewizory BRAVIA, odtwarzacze Blu-ray Disc™ i zestawy kina domowego są pomyślane tak, by tworzyły jedną, spójną całość, gwarantującą niepowtarzalną rozrywkę.

 

Full HD 3D – nowy wymiar domowej rozrywki

 

Nowe telewizory BRAVIA, takie jak LX900, jako pierwsze zostały wyposażone w zaawansowaną, innowacyjną technologię obrazu Full HD 3D firmy Sony. Pozwoli ona zapomnieć o rozmytym obrazie i wycinanych z tektury falistej okularkach.

 

Technologia Full HD 3D łączy dużą szybkość zmian obrazu, znaną z oferowanych przez Sony telewizorów Motionflow 200Hz, z technologią szkła Active Shutter. Pozwala na uzyskanie żywego obrazu przestrzennego o nieprawdopodobnie realistycznej głębi.

 

Po założeniu specjalnych okularów Active Shutter można znaleźć się w zdumiewającym świecie 3D, który trzeba po prostu zobaczyć. Fani futbolu będą nawet mogli obejrzeć w trzech wymiarach każdą chwilę mundialu 2010, ponieważ mecze będą po raz pierwszy filmowane trójwymiarowymi, profesjonalnymi kamerami Sony.

1555883_4.jpg

1555883_3.jpg

1555883_2.jpg

1555883_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.