Jump to content

Nowy odtwarzacz Cary Audio]

dskrzyp
 Share


W ofercie Audio Systemu pojawił się nowy odtwarzacz Cary Audio.

 

CD 303T SACD Professional Version jest lampowo-tranzystorowym odtwarzaczem SACD. W stosunku do poprzednich generacji odtwarzaczy podniesiono częstotliwość zegara taktującego z 11,2896 MHz do 22,5792 MHz w czasie odtwarzania płyt SACD. Urządzenie może upsamplować zwykłe płyty CD do 96, 192, 384, 512 i 768 kHz. 303 T SACD wyposażony jest również w dekoder HDCD z filtrem cyfrowym Cary DSP-300. W sekcji lampowej użyto czterech lamp 12AU7 w roli stopnia wzmacniającego oraz bufora. Urządzenie może być użyte jako samodzielny przetwornik cyfrowo-analogowy z wejściami USB (24 bit 192 kHz), RCA i Toslink. Osiem układów Burr Brown PCM1792u pracuje w równoległych parach w układzie zbalansowanym. Jitter jest poniżej poziomu mierzalnego dzięki układowi cyfrowego bufora. Lampy wyjściowe można wymieniać bez rozkręcania obudowy dzięki wymiennej pokrywie umieszczonej nad nimi. Wyboru sekcji wyjściowej (lampa lub tranzystor) można dokonywać za pomocą pilota lub przycisku na przednim panelu.

 

Rdzeń transformatora ma kształt litery "C", a zasilanie jest w pełni regulowane.

 

Nowa aluminiowa tacka odtwarzacza wzorowana jest na modelu CD 306 Professional Version, co dodaje jej elegancji, ale również zapewnia dokładniejszy odczyt płyty.

 

Poza tym odtwarzacz wyposażony jest w port 232 do nietypowych zastosowań i regulowane metalowe nóżki. Wyświetlacz można przyciemnić.

 

Urządzenie dostępne jest w kolorze srebrnym bądź czarnym.

Cena: 24.000 zł

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.