Jump to content

Nowy wzmacniacz Denon AVC-X4800H oferuje entuzjastom kina domowego immersyjny dźwięk 3D i wideo 8K

Denon przedstawia AVC-X4800H, wysokowydajny wzmacniacz AV, zaprojektowany dla entuzjastów kina domowego, oferujący zaawansowane przetwarzanie HDMI, bezkompromisowe 9 kanałów wzmocnienia o mocy 200W, dźwięk przestrzenny 3D i wideo w wysokiej rozdzielczości do 8K. Ten wzmacniacz zanurza miłośników filmu i muzyki w wielowymiarowych wrażeniach kinowych, które przeniosą ich w centrum akcji.

audiostereo.pl
 Share


Nowy wzmacniacz Denon AVC-X4800H oferuje entuzjastom kina

domowego immersyjny dźwięk 3D i wideo 8K

image.png

 

31 stycznia, 2023 roku - Denon przedstawia AVC-X4800H, wysokowydajny wzmacniacz AV, zaprojektowany dla entuzjastów kina domowego, oferujący zaawansowane przetwarzanie HDMI, bezkompromisowe 9 kanałów wzmocnienia o mocy 200W, dźwięk przestrzenny 3D i wideo w wysokiej rozdzielczości do 8K. Ten wzmacniacz zanurza miłośników filmu i muzyki w wielowymiarowych wrażeniach kinowych, które przeniosą ich w centrum akcji.

 

  • AVC-X4800H zapewnia obsługę formatów Dolby Atmos®, DTS:X®, IMAX Enhanced i Auro 3D, a także oferuje możliwość skalowania starszych treści.
  • Aby osiągnąć najwyższą wydajność dźwięku indywidualnie zoptymalizowanego dla pomieszczenia o dowolnej wielkości i kształcie, AVC-X4800H wykorzystuje technologię korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey (MultEQ XT32) oraz opcjonalnie Dirac Live.
  • Stanowiąc centrum domowej rozrywki, AVC-X4800H zapewnia dostęp do muzycznych serwisów streamingowych dzięki technologii HEOS® Built-in, dostarczając dźwięk do każdego pomieszczenia wyposażonego w głośniki HEOS.
  • 9 dyskretnych, wysokoprądowych, monolitycznych wzmacniaczy o mocy 200 W gwarantuje najlepszą separację kanałów, umożliwiając odtwarzanie nawet najbardziej subtelnych szczegółów z muzyki oraz filmowych ścieżek dźwiękowych.
  • Wiele opcji konfiguracji i elastyczność umożliwia dostosowanie wzmacniacza do indywidualnych potrzeb kina domowego.
  • Zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Denon w Japonii, wykraczając poza oczekiwania co do wydajności i jakości, nawet dla najbardziej wymagających entuzjastów kina domowego.

 

O marce Denon  

Od 1910 roku Denon jest światowym liderem w tworzeniu najwyższej jakości komponentów kina domowego, produktów audio i oprogramowania. Denon jest rozpoznawany na całym świecie za innowacyjne i przełomowe produkty i ma długą historię pionierskich rozwiązań technicznych, w tym rozwój i komercjalizację cyfrowego dźwięku (PCM). Aby uzyskać więcej informacji odwiedź Denon.com. 

 

Cena detaliczna: 12 499 zł

Specyfikacja techniczna:Denon_AVC-X4800H_Infosheet_EU.pdf

Zdjęcia High-Res: 

High--Denon AVC-A1H Black In-situ 6.jpegHigh--Denon_AV C_X4800H_E2_StudioL.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_E2_StudioF_01.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_E2_StudioF_02.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_E2_StudioL_03.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_E2_StudioR.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_E2_StudioR_03.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_Silver_E2_StudioF.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_Silver_E2_StudioL.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_Silver_E2_StudioR.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_E2_StudioB.jpeg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.