Jump to content

Odtwarzacze strumieniowe Lumin w salonie RMS.pl

Sklep.RMS.pl
 Share


Najwyższej jakości odtwarzacze i transporty plików do odsłuchu i do kupienia od ręki

Sklep.RMS.pl informuje o wprowadzeniu do oferty wysokiej jakości elektronikę Lumin, w tym najpopularniejsze modele odtwarzaczy sieciowych X1, S1, A1, T2 oraz D2, a także transportu plików U1 mini.

spacer.png

Mówi się, że Lumin jest pierwszym producentem odtwarzaczy plików DSD zdolnych obsługiwać je natywnie, czyli bez konwersji do PCM. Teraz każdy może przekonać się o tym na własne uszy i oczy. Elektronika Lumin jest już dostępna od ręki w salonie RMS.pl w Białymstoku oraz na naszej stronie i sklepie internetowym sklep.RMS.pl.

spacer.png

 

Wśród dostępnych urządzeń znajduje się między innymi odtwarzacz strumieniowy Lumin D2, który natywnie obsługuje plii DSD i MQA, a przy tym bezproblemowo radzi sobie z odtwarzaniem muzyki z takich aplikacji strumieniujących jak Spotify czy Tidal. Został on wyposażony w przetwornik cyfrowo – analogowy DAC Wolfson WM8741.

Również dostępny w naszym salonie U1 Mini to odtwarzacz strumieniowy, który został stworzony po ogromnym sukcesie modelu D2. Urządzenie zostało wyposażone w podobną funkcjonalność zachowując przy tym niższą cenę. Posiada możliwość upsamplingu i downsamplingu z 44,1kHz do DSD128 i odwrotnie oraz wsparcie dla DSD256.

spacer.png

Lumin X1 to odtwarzacz strumieniowy wyposażony w podwójny przetwornik cyfrowo - analogowy DAC ES9038Pro SABRE. Wbudowany procesor nowej generacji zapewnia odtwarzanie plików DSD512 oraz PCM768. Do budowy urządzenia zostały wykorzystane idealnie zgrane komponenty zestawione w zbalansowane obwody.

Lumin L1 to serwer sieciowy stworzony do przechowywania muzyki przeznaczonej do dowolnego odtwarzacza strumieniowego marki Lumin. Urządzenie nie wymaga zaawansowanej konfiguracji, dzięki czemu jest łatwe w użyciu. L1 jest kompatybilny ze standardem UPnP, posiada dysk HDD o pojemności 2TB (w opcji również dysk 5TB), wejście Ethernet oraz dwa wejścia USB.

spacer.png

Do budowy urządzeń Lumin inżynierowie wykorzystują idealnie zgrane komponenty zestawione w zbalansowane obwody. Te zamykane są w eleganckich, designerskich obudowach z anodowanego, szczotkowanego aluminium, chroniących je dodatkowo przed zbędnymi zakłóceniami i interferencjami. Wewnętrzne źródło zasilania zostało skonstruowane tak, by utrzymywać jak najniższy poziom interferencji i zakłóceń.

Lumin nieustannie rozwija swoje produkty, stąd są one objęte wyjątkowym programem ciągłego rozwoju. Dzięki temu użytkownicy mogą być pewni, że kupując urządzenie, będzie ono programowo wspierane bezpłatnymi aktualizacjami jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

spacer.png

Wszystkie urządzenia mogą być obsługiwane za pomocą aplikacji Lumin dostępnej na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS, która natywnie obsługuje serwisy strumieniujące jak Tidal (również z obsługą plików MQA) czy Spotify. Za pomocą aplikacji można wykonywać podstawowe czynności sterujące odtwarzaniem oraz tworzyć i edytować playlisty, katalogować i wyszukiwać muzykę.

Wszystkich zainteresowanych odsłuchem urządzeń Lumin i innych zapraszamy serdecznie do naszego salonu w Białymstoku przy ulicy Hetmańskiej 33B lub na naszą stronę internetową sklep.RMS.pl

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.