Skocz do zawartości

Oferta pracy salon Q21

Oferta pracy na stanowisko doradca Klienta w salonie Q21

Q21

Poszukujemy Doradcy Klienta

Jeśli muzyka to zdecydowanie Twój świat i cenisz sobie pracę połączoną z pasją, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Poszukujemy pasjonata dźwięku na stanowisko Sprzedawca - Doradca Klienta.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Oferujemy współpracę z topowymi markami audio na rynku,
  • Prócz podstawowej pensji istnieje możliwość wypracowania atrakcyjnej, dodatkowej premii,
  • Będziesz tworzył relację z klientami, dzieląc się swoją pasją i rozwijał swoje kompetencje w jednym z największych salonów audio w Polsce.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomość branży audio-video (warunek konieczny),
  • Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomości języka angielskiego (przynajmniej w podstawowym zakresie),
  • Zainteresowania nowymi technologiami wprowadzanymi w branży audio-video,
  • Łatwość w poruszaniu się po zasobach internetu i wyszukiwania niezbędnych danych
  • Znajomości działania i obsługi mediów społecznościowych tj. Facebook, grupy Facebook, tematycznych for dyskusyjnych.

Zakres obowiązków:

  • Fachowa obsługa Klienta w zakresie doradztwa w zakupie systemów audio-video,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji systemów audiowizualnych,
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję urządzeń w salonie,
  • Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • Pomoc w organizowaniu oraz przeprowadzaniu pokazów na targach branżowych,
  • Obsługa profilu na Facebooku, grupy na Facebooku i tematycznych for dyskusyjnych,

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu i spełniasz wymagane kryteria, zaaplikuj poprzez portal Pracuj. pl *
LINK do portalu Pracuj.pl

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

* Ze względów zarówno organizacyjnych, jak i prawnych, zbieramy aplikacje wyłącznie poprzez portal Pracuj. pl. Prosimy o nieprzesyłanie CV w wiadomościach prywatnych, ani mailowych.

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość