Jump to content

ONE FOR ALL - nowa marka w ofercie K-Consult

dskrzyp
 Share


Twórcą i producentem uniwersalnych pilotów ONE FOR ALL jest holenderska spółka Universal Electronics, która rozpoczęła swoją działalność w 1986 roku. Od tego czasu stała się światowym liderem projektując i tworząc innowacyjne rozwiązania do bezprzewodowego kontrolowania domowych urządzeń audio-wizualnych. Produkty Universal Electronics sprzedawane są pod marką ONE FOR ALL na całym świecie. W ofercie tego producenta znajdą Państwo piloty uniwersalne, obsługujące do kilkunastu urządzeń i dopasowane do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

 

ONE FOR ALL to marka zorientowana na zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Cechuje ją bardzo duża różnorakość asortymentu zarówno pod względem funkcjonalności jak i ceny. To Universal Electronics jest autorem koncepcji wstępnego zaprogramowania pilotów w celu ułatwienia ich programowania przez użytkownika. Producent projektuje swoje piloty bazując na pracy 80 inżynierów z działu Badań i Rozwoju. Dotychczas stworzył i opatentował najwięcej przydatnych funkcji pilotów z całej konkurencji. Firma pochwalić się też może największą dostępną bazą kodów podczerwieni na świecie. Również serwis posprzedażowy jest dla firmy Universal Electronics bardzo ważny. Z tego względu dystrybutorzy, w tym firma K-Consult, muszą prowadzić call center, które będzie wspierać użytkowników i rozwiązywać ich ewentualne problemy techniczne z pilotami ONE FOR ALL.

 

Basic

Seria Prime Line oferuje piloty uniwersalne i zamienniki do wielu modeli TV. Z łatwością zastąpimy nią zgubiony lub zepsuty pilot. Produkty z tej serii są w stanie obsługiwać do 4 urządzeń, a wstępne zaprogramowanie ułatwia konfigurację.

 

Comfort

Piloty z kategorii Comfort są łatwe zarówno w instalacji, jak i w użyciu. Jednocześnie są niezwykle trwałe i wytrzymałe na uderzenia, dlatego stanowią idealny zakup dla wszystkich, którym piloty „lubią wypadać z rąk”. Piloty z tej serii obsługują do 5 urządzeń.

 

Advanced

Piloty linii Advanced są nie tylko dużo bardziej zaawansowane technologicznie, ale wyróżnia je także stylowy i elegancki design, a funkcjonalne ułożenie przycisków zapewnia komfort użytkowania. Seria Smart Control może obsługiwać jednocześnie do 9 urządzeń.

 

Trendy

Niezwykle stylowy design i bardzo duża wytrzymałość to główne cechy pilotów linii Trendy. Oryginalny wygląd sprawia, że piloty doskonale pasują do modnych i radosnych wnętrz, a ich odporność na uszkodzenia oraz wykonanie z wodoodpornych materiałów sprawiają, że bez obaw można je zostawić w rękach dzieci.

w_1640774_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.