Jump to content

PEPSI Rock Battlefield

dskrzyp
 Share


Warszawa, dnia 12.03.2010

PEPSI Rock Battlefield Orzeźwiający pojedynek muzyczny

 

The Train oraz No Smoki to pierwsze zespoły, które już we wtorek, 16 marca, zmierzą się na scenie Hard Rock Cafe w niepowtarzalnym projekcie Pepsi Rock Battlefield. Miłośników dobrych rockowych brzmień czeka 10 miesięcy emocjonujących muzycznych pojedynków.

 

Zwycięskiemu zespołowi, wybranemu poprzez internautów na www.pepsirocks.pl Pepsi zapewni nagranie i wydanie singla.

 

Pepsi Rock Battlefield to awangardowy projekt realizowany w ramach cyklu Pepsi Rocks w Hard Rock Cafe. W jego trakcie w każdy trzeci wtorek dziesięciu najbliższych miesięcy w muzyczne szranki staną dwa młode zespoły rockowe. O tym czyje brzmienie wprowadza orzeźwiającą nutę do polskiego rocka zadecydują internauci na www.pepsirocks.pl

 

Pierwsza faza Pepsi Rock Battlefield obejmie sześć pojedynków, podczas których na scenie zaprezentuje się dwanaście zespołów. Podczas każdej z imprez usłyszymy dwa z nich. Dodatkowo każda z kapel będzie mogła stworzyć swój profil na stronie dedykowanej Pepsi Rock's w zakładce "Rock Battelfield", gdzie będą mogli zamieszczać swoje utwory i video clipy. W zakładce znajdą się także video i fotorelacje z imprezy Pepsi Rock's. Po kilku dniach od daty każdego z koncertów, na stronie internetowej http://www.pepsirocks.pl odbywać się będzie głosowanie, które wyłoni zwycięzcę. Do drugiej fazy konkursu zakwalifikuje się sześć formacji muzycznych, które stoczą kolejne trzy rockowe bitwy. O wyniku ponownie zadecydują internauci.

 

Trzecia, ostatnia faza Pepsi Rock Battlefield odbędzie się w Hard Rock Cafe. Podczas finałowego koncertu na scenie zaprezentują się wszystkie 3 zespoły. O tym, kto zostanie wielkim zwycięzcą i zdobędzie cenne nagrody zadecyduje jury.

Więcej informacji o projekcie Pepsi Rock Battlefield na stronie www.pepsirocks.pl

 

***

O zespołach:

Formacja No Smoki powstała w 1993 r. w Iłży koło Radomia. Na początku jej członkowie specjalizowali się w czystej krwi punku. Z biegiem czasu zespół ewoluował i przechodził liczne metamarfozy, lecz ostatecznie pozostał w klimacie post punk oraz hard rock. Swój styl określa jako "rock-wir", czyli mix różnych muzycznych nurtów. Skład tworzy klasyczne trio. Zespół No Smoki przez znaczny okres czasu występował tylko na lokalnych scenach.

 

Od około 4 lat formacja postawiła na szeroką promocję. Na swoim koncie ma już ponad 500 koncertów. No Smoki to laureaci ponad 20 nagród.

 

Najważniejszą z nich jest pierwsze miejsce podczas MAXIMUM ROCK N ROLL współorganizowanego przez Antyradio w 2007 roku. W 2009 roku kapela wydała debiutancką płytę pt. "TYSIĄCE SPRAW", w której zamknęła 16 lat twórczości. Obecnie pracuje na kolejną studyjną płytą. Patronem i medialnym opiekunem zespołu jest Antyradio.

 

The Train to warszawska formacja muzyczna specjalizująca się w stylu reggae. Grupa istnieje od 5 lat, a jej założycielem jest Adam Kulis. Do sukcesów zespołu The Train zaliczyć należy: 3 wyróżnienia oraz III miejsce w roku 2008 podczas PEPE (Ogólnopolski Przegląd Zespołów Rockowych), publikację utworu pt. "Dzieci Izraela" na płycie kwartalnika muzycznego RUaH, występy w TV POLSAT, udział w programie "Kuźnia Talentów" (TVP INFO, która zgłosiła The Train do eliminacji - Debiuty Opolskie), udział w Fafa Festiwal w klubie Dobra Karma, wspólne występy z Djolof-Man - Pako Sarr, Mamadou Diouf, Mohamed Mbow, Robertem Brylewskim, Joanną Jolie oraz z zespołem CINQ G. The Train spotkać można w Piwnicy pod Harendą, Indeksie, na UW oraz w klubie 1500 m2 do wynajęcia. Kapela nagrała swoje pierwsze demo 2009/2010.

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.