Jump to content

PR parrot zikmu - nowa marka i nowe rozwiązania

dskrzyp
 Share


Firma Horn Distribution S.A. została oficjalnym przedstawicielem firmy Parrot, lidera w mobilnej technologii bezprzewodowej i wspólnie wprowadza na rynek Polski Zikmu – bezprzewodowe głośniki zaprojektowane przez Philippe Starck’a. Od ponad 30 lat ten wizjonerski projektant jest autorem wielu niezwykłych przedmiotów od butelki wody mineralnej przez motocykle aż do apartamentów prezydenckich na Polach Elizejskich stając się jednym z najbardziej znanych artystów na świecie, którego wyznacznikiem prac jest minimalizm.

 

Zikmu korzystają z najnowszych bezprzewodowych technologii i dzięki temu możemy przesyłać strumieniowo muzykę bez żadnych przewodów korzystając z wbudowanej stacji dokującej dla iPoda i iPhone’a oraz technologii Bluetooth i Wi-Fi. Głośniki komunikują się ze sobą używając właśnie technologii Bluetooth. Możemy je dzięki temu ustawić w dowolnych miejscach pomieszczenia nie martwiąc się o ułożenie kabli. Zikmu zostały zaprojektowane do współpracy odtwarzaczami i telefonami firmy Apple. Używając stacji dokującej wbudowanej w jedną z kolumn użytkownik może słuchać nagrań ze swojego odtwarzacza sterując nim za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Oczywistym jest możliwość ładowania odtwarzacza czy telefonu podczas pracy. Jakby tego było mało użytkownik może przesyłać bezprzewodowo muzykę do Zikmu bezpośrednio ze swojego komputera korzystając z technologii Wi-Fi lub Bluetooth (A2DP).

 

Głośniki Zikmu Parrot by Starck rewolucjonizują również tradycyjny sposób słuchania muzyki stereo dzięki możliwości odtwarzania w obrębie 360o wykorzystując technologię NXT. Ekstra płaskie membrany generują drobne wibracje na całej ich powierzchni wiernie odtwarzając tony średnie i wysokie z obydwu stron kolumny dzięki czemu mamy wrażenie otaczania nas przez dźwięk. W zależności od rozmiaru pomieszczenia i pozycji kolumn dźwięk będzie adoptował się do akustyki. W dolnej części głośników umieszczony jest woofer niskotonowy z neodymowym magnesem pracujący w pozycji ‘downfire’ z systemem bass-reflex. Obudowa tego głośnika wykonana jest z metalu aby zminimalizować niepożądane wibracje.

 

Bezprzewodowe głośniki Zikmu by Philippe Starck to ponadczasowe dzieła sztuki stworzone z łagodnych krzywych w czarnym kolorze. To połączenie eleganckiego minimalizmu z najnowszą technologią.

 

Zikmu by Philippe Starck właśnie wchodzą do sprzedaży w sugerowanej cenie 4.999,- PLN za parę.

w_1575860_6.jpg

w_1575860_5.jpg

w_1575860_4.jpg

w_1575860_3.jpg

w_1575860_2.jpg

w_1575860_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.