Jump to content

Primare R32

dskrzyp
 Share


Na jesień Primare przygotowało nowy przedwzmacniacz gramofonowy R32, który jest następcą wielokrotnie nagradzanego modelu R20.

 

Podstawową zmianą, która zapoczątkowałą pozostałe była zmiana obudowy na większą. Obudowa R32 jest teraz wielkości pozostałych komponentów Primare. Pozwoliło to na odsunięcie transformatora zasilającego i zastosowanie całkowicie nowej elektroniki. Primare R32 jest przedwzmacniaczem współpracującym zarówno z wkładkami MM jak i MC. Charakteryzuję się wzmocnieniem 41,5 dB dla wkładek MM oraz wzmocnieniem 62dB dla wkładek MC. Wzmocnienie można jeszcze dodatkowo zwiększyć o 5dB przez przełożenie zworki wewnątrz obudowy. Zastosowana elektronika to konstrukcja Dual-mono. Została zbudowana w wykorzystaniem kondensatorów polipropylenowych oraz rezystorów MELF o tolerancji 1%.

Transformator zasilający jest zbudowany na rdzeniu R-core, który pozwala na znaczne wytłumienie szumów i zakłuceń, jednocześnie charakteryzując się znikomym rozproszonym polem magnetycznym.

 

Dostępny jest w kolorze czarnym i tytanowym. Na polskim rynku będzie dostępny na początku października 2010. Cena detaliczna wynosi 2990 zł.

w_1717349_3.jpg

w_1717349_2.jpg

w_1717349_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.