Jump to content

Roth Charlie – Bezprzewodowy System Multimedialny 2.0 i 2.1

dskrzyp
 Share


Roth Charlie to produkt dla wszystkich osób, które korzystają ze stacjonarnych lub z przenośnych komputerów takich jak laptop, netbook, palmtop, smartphonów typu iPhone, odtwarzaczy jak iPod i cenią sobie przy tym oryginalną stylistykę, wygodę i prostotę obsługi urządzeń audio.

 

Niestety, tylko w bardzo nielicznych przypadkach jakość dźwięku płynąca z wbudowanych w sprzęt głośników odpowiada wymaganiom ich użytkowników. Zwykle, jest to jakość dalece odbiegająca od oczekiwań. Małe zabudowane głośniki to zazwyczaj skrzeczące wysokie tony, zubożona średnica oraz brak basów.

 

Z drugiej strony stylistka zewnętrznych zestawów grających zwykle nie odpowiada wysublimowanym gustom użytkowników nowoczesnych designerskich urządzeń.

 

Najbardziej multimedialny system na rynku.

James Roth, charyzmatyczny założyciel przedsiębiorstwa Roth Audio znalazł rozwiązanie powyższych problemów.

Roth Charlie 2.0 i 2.1 to odpowiedź na dylemat - jak zyskać na jakości brzmienia i nie stracić na urodzie urządzenia oraz prostocie obsługi. Uwolnij swoją muzykę zamkniętą w niskiej klasy głośnikach wbudowanych w przenośny sprzęt.

Podłącz Roth Charlie do swojego sprzętu z pomocą wejścia mini-jack 3.5mm (AUX). Nie przejmuj się jeśli Twój sprzęt nie ma karty dźwiękowej – Roth Charlie posiada wbudowaną kartę dźwiękową z wejściem USB. Specjalnie dla użytkowników Apple do każdego zestawu dołączona jest bezprzewodowa stacja dokująca RothDock (obsługująca iPhone 3GS i starsze oraz wszystkie wersje iPodów) z wejściem słuchawkowym mini-jack 3.5mm (AUX), które pozwoli na podłączenie praktycznie każdego urządzenia przenośnego, a następnie bezprzewodowe przesłanie muzyki do zestawu głośników. Weź w dłoń pilot dołączony do każdego zestawu i korzystaj z wolności jaką daje Ci Roth Charlie!

 

Charlie wydobędzie wszystko co najlepsze z wszystkich urządzeń muzycznych jakie posiadasz w domu:

• laptop, netbook, nettop, palmtop,

• odtwarzacz MP3, Apple iPod, Apple, iPhone, telefon komórkowy,

• miniwieże, radia fm, odtwarzacze CD/DVD/Blu-ray.

 

Wszystkie te możliwości znajdziemy już w podstawowej wersji Charlie 2.0. Wersja Charlie 2.1 wzbogacona o znakomity subwoofer to propozycja dla osób ceniących mocne basowe uderzenie w muzyce i rozrywkę kinową na wysokim poziomie. Każda wersja Roth Charlie posiada w zestawie pilot bezprzewodowy.

 

Budowa i styl – więcej niż mógłbyś oczekiwać.

Owalny kształt, dzięki któremu Charlie zyskał swój wyjątkowy design to nie przypadek. Tego typu budowa wzorowana na sprzęcie hi-end nie zakłóca drogi fali dźwiękowej, która wydobywa się z głośników. Dodatkowo, z tyłu głośników stereo udało się wygospodarować miejsce na bass-refleks, co pozwala już przy podstawowym zestawie 2.0 poczuć przyjemne basowe brzmienie. Zaimplementowanie do budowy 70mm głośników satelitarnych Roth Charlie technologii koaksjalnej stosowanej dotychczas w dużo droższych zestawach grających (Hi-Fi i Hi-end) zaowocowało prawdziwą jakością Hi-Fi. Całości dopełnia solidna budowa okraszona aluminiowym wykończeniem oraz pozłacanymi gniazdami bananowymi.

 

Tubowa budowa aktywnego subwoofera o średnicy 110mm gwarantuje wiele wrażeń przy oglądaniu filmów. Tuba grająca z bass-refleks została wyposażona w wysokiej klasy wzmacniacz oraz cyfrowe, intuicyjne sterowanie zestawem oraz podłączonymi doń urządzeniami. Aluminiowe wykończenie, wytrzymałe stalowe maskownice oraz pozłacane styki gniazd bananowych dodają szyku i stylu całości.

 

Stylowy design całego zestawu dostępnego w klasycznych kolorach - białym i czarnym znakomicie dopełni wystrój każdego nowoczesnego domu.

 

Cena Roth Charlie 2.0 – 1199zł

Cena Roth Charlie 2.1 - 1699zł

 

 

Roth CHARLiE szczegóły specyfikacji:

 

Model Roth CHARLiE 2.1 + RothDock Roth CHARLiE 2.0 + RothDock

Moc wyjściowa 1 x 25w, 2x20W RMS 2 x 15w RMS

Zakres częstotliwości 40Hz-20KHz(±2dB) 50hz-20khz(±2db)

Zniekształcenia harmoniczne ≤1% ≤1%

Odstęp sygnału od szumu ≥80dB ≥80dB

Impedancja wejściowa AUX 10KΩ AUX 10KΩ

Impedancja wyjściowa 8Ω (sub 4Ω) 8Ω

Zasięg transmisji bezprzew. 10m 10m

Wymiary pojedynczego głośnika 120x140x130mm 120x140x130mm

Waga pojedynczego głośnika 0.8Kg 0.8Kg

Wymiary subwoofera 420x190x180mm N/A

Waga subwoofera 3Kg N/A

Connectivity (dock) Stacja dokująca z wejściem 3.5mm AUX połączona bezprzewodowo z subwooferem. Stacja dokująca z wejściem 3.5mm AUX połączona bezprzewodowo z głośnikami 2.0.

Wejścia satelit lub subwoofera

(zależnie od wersji) Subwoofer: USB, 3.5mm AUX. Satelity: USB, 3.5mm AUX.

w_1734386_5.jpg

w_1734386_4.jpg

w_1734386_3.jpg

w_1734386_2.jpg

w_1734386_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.