Jump to content

Subwoofery REL serii B

dskrzyp
 Share


Inżynierowie REL stosują w życiu zasadę: „Rób jedną rzecz, ale rób ją perfekcyjne”. Dlatego REL produkuje tylko i wyłącznie systemy subbasowe.

 

Systemy serii B to masywne urządzenia, które pozwalają na odtworzenie głębokiego basu w dużych pomieszczeniach jednocześnie zachowując jego szybkość i mocne uderzenie. Umieszczenie głośnika z przodu obudowy pozwala na generowanie wysokich poziomów głośności nawet w pomieszczeniach o trudnej akustyce. Natomiast fala dźwiękowa z tylnej strony głośnika jest prowadzona przez długi labirynt, którego zakończeniem jest duży port znajdujący się na spodzie obudowy. Seria B składa się z trzech urządzeń B1, B2 oraz B3. Wzmacniacze mocy zawierają niezbyt często spotykane tranzystory MOSFET zamknięte w masywnych metalowych obudowach pozwalających na osiągnięcie dużych mocy. Charakteryzują się one mocą odpowiednio dla B3 200W, dla B2 300W oraz dla B1 500W. W systemach B2 oraz B3 zastosowano 10” głośnik o dużym wychyleniu membrany natomiast w B1 zastosowano głośnik 12”. Waga najcięższego z subwooferów wynosi 43kg.

 

Obudowy systemów serii B dostępne są w kolorze czarnym oraz w fornirze wiśniowym, klonowym i różanym. Ceny urządzeń REL serii B w kolorze czarnym wynoszą odpowiednio B3 5590zł, B2 7150 zł oraz B1 8690zł. Wykończenie fornirowane kosztuje odpowiednio B3 6190zł, B2 7790zł, 9290zł.

1507256_2.jpg

1507256_1.jpg

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.