Jump to content

SVS w ofercie Black Weeks! w salonie Q21

SVS wybrane modele subwooferów w ofercie Black Weeks! w salonie Q21

Q21
 Share


Dodaj do swojego kina domowego lub systemu stereo czysty, precyzyjnie brzmiący bas. Wybierz jeden z modeli promocyjnych subwooferów SVS teraz w najlepszej cenie w historii!

SVS SB-1000
Ekstremalna głębokość, moc i intensywność światowej klasy subwoofera, w super kompaktowej 13-calowej obudowie. Subwoofer SVS SB-1000 jest wystarczająco mały, aby ukryć się w każdym pomieszczeniu, a dzięki 12-calowemu przetwornikowi z przodu i wzmacniaczowi o mocy 300 W RMS, zasila pomieszczenie głębokim, niewymuszonym i wyraźnym basem. SVS upakował w SB-1000 12-calowy przetwornik, z dwoma wysokojakościowymi magnesami ferrytowymi i zoptymalizowaną technologią silnika wewnętrznego FEA, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu SB-1000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
Aktualna cena promocyjna subwoofera wynosi 1999 zł. Produkt dostępny pod linkiem.

  • Przetwornik 12"
  • Moc wyjściowa: 300 W (RMS) / 700 W (szczytowa)
  • Konstrukcja zamknięta

SVS PB-1000
PB-1000 jest subwooferem o konstrukcji bass-reflex. Wprowadzi nową jakość do Twojego domowego systemu audio. Sprawdzi się zarówno w kinie domowym jak i w odsłuchu stereo. Zachowując kompaktowe gabaryty i zarazem klasyczny wygląd inżynierowie firmy SVS zbudowali niezwykle mocny subwoofer. Mimo skromnych wymiarów głośnik charakteryzuje się silnym i głębokim basem. Elegancki wygląd sprawia, że dopasujesz go do każdego pomieszczenia. a dzięki 12-calowemu przetwornikowi z przodu i wzmacniaczowi o mocy 300 W RMS, zasila pomieszczenie głębokim, niewymuszonym i wyraźnym basem. SVS upakował w PB-1000 10-calowy przetwornik, z dwoma wysokojakościowymi magnesami ferrytowymi i zoptymalizowaną technologią silnika wewnętrznego FEA, zapewniającą wysoką moc i ekstremalnie niskie zniekształcenia. Lekki materiał stożka przetwornika o długim skoku odtwarza subtelne dźwięki i potężne efekty niskotonowe z maksymalnym realizmem. Wytrzymałe gumowe zawieszenie zapewnia długotrwałą wydajność, nawet gdy subwoofer jest przez dłuższy czas zmuszany do pracy w granicach możliwości, dzięki czemu PB-1000 jest idealną opcją dla poważnych miłośników muzyki lub kina domowego.
Aktualna cena promocyjna subwoofera wynosi 2199 zł. Produkt dostępny pod linkiem.

  • Przetwornik 10"
  • Moc wyjściowa: 300 W (RMS) / 700 W (szczytowa)
  • Konstrukcja otwarta

Oferujemy dostępność subwooferów z NATYCHMIASTOWYM odbiorem w salonie stacjonarnym Q21 lub dostawą w 24h na terenie całej Polski. Jeżeli chcesz uzyskać szczegółowe informacje odnośnie dopasowania SVS'a do sprzętu, który już masz w domu, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Q21_SVS Subwoofer_HQ.png

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.