Firma Verbatim wprowadza na rynek genialne w swej prostocie rozwiązanie łączące zalety mediów cyfrowych i papieru: napęd USB Clip-it Store ‘n’ Go, laureata nagrody Red Dot Award „Best of the Best”. Napęd USB Clip-it firmy Verbatim, dostępny w całej gamie kolorów, łączy możliwość przechowywania danych w technologii flash z prostą funkcją spinacza do papieru, co stanowi zadziwiająco praktyczne rozwiązanie do wykorzystania w codziennej pracy i w domu. Napęd USB Clip-it firmy Verbatim dostępny jest w pojemnościach 2 GB i 4 GB w cenie odpowiednio 33 i 44 złote.
• Napęd USB Clip-it może być także używany jako spinacz do papieru, a także innych przedmiotów, które można spinać
• Laureat dwóch nagród w Red Dot 2010 Design Award: Projekt i „Best of the Best”
• Dostępny w kilku żywych kolorach: czarnym, białym, żółtym, zielonym, różowym, niebieskim i pomarańczowym
• Pojemności: 2 GB i 4 GB
Zaprojektowane przez Armana Emamiego urządzenie zostało uhonorowane nagrodą Red Dot Award „Best of the Best” 2010. Napęd ten przede wszystkim ułatwia przechowywanie danych, zarówno elektronicznych jak i papierowych, w jednym miejscu. Teraz można wysyłać i przechowywać dokumenty razem z plikami multimedialnymi bez potrzeby używania dysków CD, czy załączników poczty elektronicznej.
Niewielka waga oznacza brak dodatkowych kosztów przesyłki
Dodatkowe multimedialne informacje, przechowywane w napędzie USB Clip-it, można teraz dołączać również do przesyłek zawierających klasyczne papierowe dokumenty. „To ogromna zaleta tego napędu USB – ponieważ praktycznie nic nie waży, jego wysyłka nie wymaga dodatkowych opłat pocztowych. To urządzenie naprawdę łączy najlepsze cechy obu światów!” – mówi Hans-Christoph Kaiser, dyrektor ds. rozwoju biznesowego w firmie Verbatim.