.png.2fedbaeed142d9ffa7ad27f243687120.png)
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: ponad rok
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Zaczynałem zabawę w audio. Człowiek uczy się na błędach
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Yaqin 90b, Pylon D28
Niezły dac na początek do niewyszukanego sprzetu. Gra lekko po cieplejszej stronie (kość akm 4497). Z minusów - nie schodzi bardzo nisko, nie jest zbyt szczegółowy, nie ma przestrzeni i separacji instrumentów jak droższe modele. Teraz gra u mnie smsl vmv d2 i różnica jest wyraźna.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: krócej niż 1 miesiąc
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: opinie w internecie
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Unison Research Unico Secondo, blueray sony, BMN S2 II, PAD Musaeus ic, Melodika Brown sugar głośnikowe
Dynamika, przestrzeń, rozmach, nisko schodzący bas tego ten model nawet namiastki nie da. Jest za to suchość, płaskość, płytki bas, nic w tym brzmieniu nie zwraca uwagi jest nijako. Może tony średnie są niezłe ale to jak przetwarza sygnał na niskie hz to porażka. Dosyć dobre opinie o tym urządzeniu nie wskazywały że jest ono tak słabe. Nie gra to. Tak mi się wydaje że padłem ofiarą jakiegoś oszustwa. Mam bardzo starego daca chciałem go wymienić bo wiadomo hi-res i tp. ale to jest jakaś przepaść jakościowa nie ma do czego porównywać. Nie wiem co takiego Mr. Elektronik wkładał do swoich daców ale to brzmi perfekcyjnie a to nie dorasta do pięt. Po 5 min odsłuchu coraz miej mi się gęba śmiała, podłączyłem z powrotem starocia no i tak jak myślałem. SMSL w ogóle nie ma dołu i kompletnie wykastrowany z dynamiki. Spakowałem, wydrukowałem etykietę zwrotu.
Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe.
Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.
Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.
Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.