Jump to content
Sign in to follow this  

AeroLink

Fadel AeroLink

Typ sprzętu: kable sygnałowe (interkonekty)
Producent: Fadel
Model: AeroLink
Ocena ogólna: (na podstawie 1 opinii)
Opinia o Fadel AeroLink
Autor: Cassius
Data dodania: 03 luty 2014
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Rewelacyjna separacja instrumentów
Szeroka i głęboka scena
Perlista góra, piękna średnica i szybki zróżnicowany bas
Zakręcane wtyki WBT
Minusy Nie zauważyłem
Twoja opinia

BRZMIENIE: Efekt jest rewelacyjny, Aero Link wcale nie jest ostry jak to bywa ze srebrem... Wysokie tony nie są ostre i natarczywe tylko łagodne i bardziej szczegółowe - zaskakują wręcz subtelnością i czytelnością. Prezentuje pełne i znakomicie zrównoważone brzmienie. Jest ono otwarte i przejrzyste; posiada też dużą swobodę, wykazującą jednak dystyngowaną powściągliwość. Aero Link prezentuje muzykę z dużą ilością powietrza i przestrzeni. Pojawia się mnóstwo niesłyszalnych do tej pory szczegółów, które jednakże nie wychodzą przed orkiestrę. Każdy zakres w wydaniu FADELA tchnie autentyzmem: czy to głęboki, mięsisty i zwarty bas, czy przytulna i zmysłowa średnica, czy też pięknie polerowana góra.

Aero Link rewelacyjnie łączy miękkość i łagodność bardzo dobrą głębią ostrości i wysokim poziomem rozdzielczości bez kokieteryjnej emfazy detali. Będąc fantastycznie klarowny i wyrazisty, kabel ten modeluje dźwięki barwą i kształtem, a krawędzie są tak oszlifowane, iż osiągają gładź znaną tylko z natury. Ta "aksamitna w dotyku" definicja dźwięku jest tym bardziej cenna, że nie powstaje kosztem utraty czytelności, detaliczności czy przejrzystości. Pod tymi względami Fadel AeroLink gra naturalnie i okazuje się też kablem najbardziej muzykalnym ze wszystkich jakie przesłuchałem.

BUDOWA: Żyła centralna to jednolity drut srebrny o średnicy 0,6mm, zatopiony w izolacji polipropylenowej. Ekran stanowi plecionka ze srebrzonej miedzi najwyższej czystości. Ważną częścią kabla jest puszka z korektorem fazy i impedancji. Przewód osłonięty jest ciemnopopielatą koszulką, jego całkowita grubość wynosi 8mm, z zakończony został wtykami RCA, produkowanymi specjalnie dla FADELA przez WBT. Najwyższej jakości wtyki z systemem regulowanego docisku gwarantują idealne przyleganie do gniazd.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? ponad rok
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? Sklep
Ile zapłaciłeś/aś? 1360zł
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? Po wielokrotnych odsłuchach i porównaniach z dwu-trzykrotnie droższymi kabelkami
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? Albedo, Qed, Audioqest, Chord, Tara Labs, Wireworld, Straight Wire
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt Przedwzmacniacz Primaluna Three
Końcówka mocy Primaluna Five
Odtwarzacz strumieniowy Marantz
głośnikowe Tara Labs
kolumny Dali Ikon 6

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.