Skocz do zawartości

BMN - Beszele 2 Pro

Typ sprzętu: Kolumny Podstawkowe

Producent: BMN

Model: Beszele 2 Pro


Rewalacyjny

(5/5)


(5/5 na podstawie 1 opinii)

jaroslaw74

Data dodania: 20 czerwiec 2023

jaroslaw74

Data dodania: 20 czerwiec 2023

Jakość/cena
Ocena ogólna
Jakość/cena
Ocena ogólna
  • Analityczność, przejrzystość, barwa, stereofonia, bas nisko schodzący. Bardzo czułe na okablowanie, mogą stać blisko ściany.
  • Desing, mogły być bardziej futurystyczne, ale to zależy od upodobań.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: od 1 miesiąca do roku

Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: BMN BYdgoszcz

Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Bardzo dobrze współpracują z moim wzmacniaczem lampowym,

Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: BMN Beszele, Bergers, Cabasse, B&W, KEF

Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Wzmacniacz lampowy DIY, streamer i DAC Lucarto Audio, IC Lucarto Audio, głośnikowe PAD Aqueous Aureus

Opinia:

Beszele 2 PRO to duże monitory (500x260x340) o dwudrożnym układzie głośnikowym, brzmią niczym dobrze zestrojone instrumenty muzyczne. I wcale nie jest to przesada, zastosowane głośniki oraz  elektronika sprawiają , że dźwięk jest nasączony barwnymi wybrzmieniami, żaden z zakresów nie jest uprzywilejowany. Brzmienie precyzyjne w każdym paśmie, niezwykle naturalne. Monitory te cechuje analityczność, przejrzystość, szczegółowość. Wszystkie „przeszkadzajki” dzwoneczki, miotełki na talerzach, trójkąciki brzmią bardzo przyjemnie, można delektować się precyzją szczegółów nagrań. Wszystkie tony nie drażnią, wciągają w świat doznań muzycznych. Szeroka scena, precyzyjnie usytuowane instrumenty muzyczne, przy dobrej akustyce pokoju odnoszę wrażenie tak jak bym siedział w pierwszym rzędzie na koncercie. Muzyka wypełnia cały pokój, dźwięk staje się trójwymiarowy,  przyjemny dla ucha, muzyki z Beszeli 2 Pro na pewno można słuchać godzinami. Ten dźwięk fascynuje, dla mnie to magia.

Monitory może nie zachwycają nowoczesnym wyglądem, desing jaki jest każdy widzi, (choć mnie osobiście nie przeszkadza) na pewno dużym plusem jest naturalna okleina u mnie palisander imperial, choć trzeba uważać by kolumny nie były narażone na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, (słońce niszczy kolor okleiny). Dużym plusem jest doskonały stosunek jakości do ceny. Za podobnie brzmiące kolumny na pewno w salonie trzeba zapłacić dużo więcej PLN, konstruktor Pan Bogdan Nowak daje tez możliwość upgrade kolumn czego w salonie raczej nie doświadczysz.

Pisząc o Beszelech 2 pro należy tez wspomnieć o konstruktorze. Pan Bogdan Nowak dał się poznać jako osoba pełna pasji, widać , że kocha to co robi, do każdego klienta podchodzi indywidualnie, poświęca dużo czasu klientowi, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom.
Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.