Jump to content
Sign in to follow this  

Probark Lake mk Silver Strong 3

Fadelum Probark Lake mk Silver Strong 3

Typ sprzętu: kable sygnałowe (interkonekty)
Producent: Fadelum
Model: Probark Lake mk Silver Strong 3
Ocena ogólna: (na podstawie 1 opinii)
Opinia o Fadelum Probark Lake mk Silver Strong 3
Autor: pawiowy
Data dodania: 29 grudzień 2004
Jakość/cena
Ocena ogólna
Plusy Jak na wykonanie DIY same plusy z jednym minusem poniżej
Minusy Lekko uwypuklone sybilanty
Twoja opinia

IC Probark Lake mk Silver Strong 3 - o, tu na pierwszy rzut ucha / oka ,było o dwie klasy lepiej, a może i więcej. Przejrzystość gwałtownie się poprawiła, kotary opadły z całego pasma. Dźwięk wyraźnie nabrał szybkości. Gitary akustyczne w Dżemie nabrały dużo prawdziwości. Był lekki nalot metaliczności, ale może się czepiam.

Bas wyraźnie schodził nisko, ma dynamikę wypełnienie i to, czego zawsze oczekuję od tego pasma, dużo harmonicznych. Na M. Millerze był lekko pogrubiony, przez co niektóre szarpnięcia strun potrafiły się zlewać, ale to zjawisko występowało w miejscach wyższego basu( o dziwo) i niezmiernie rzadko. Widać, że jakiś wąski podzakres basu Millera nie służył temu kabelkowi. Niemniej nie popsuła ta mała wada mojego zdania o b. dobrym basie w wykonaniu tego kabelka.

Wysokie tony sypią harmonicznymi, które błyszczą, są dźwięczne aż nie chce się od tego pasma odrywać słuchu. Niestety nie wszystko jest takie piękne. Sybilanty zostały lekko uwypuklone. Do ich odsłuchu używam P. Barber. Wtedy mam jak na dłoni pokazaną ich ilość. Albo przybywa albo ubywa tego ustrojstwa.

Na średnicy występuje lekkie, aczkolwiek łatwo zauważalne ocieplenie damskich wokali. Niewielkie, ale jednak dla kogoś, kto zna swój system do wychwycenia. Podobne ocieplenie, ale w dużo większej skali uzyskałem na Tarze Labs 1000 bi-wire. Tutaj „babeczki” podśpiewywały już jak po kilku głębszych.

Dużym plusem jest scena. Rozmycia, zawoalowania szukać ze świecą. Muzycy są bardzo wyraźnie porozstawiani z dużą domieszką powietrza.. Dźwięki dochodzą bez problemu z zewnętrznej strony oraz z przodu ( gitara B. Frisella z Ginger Baker Trio ) kolumn.

Jednym zdaniem, jak na DIY nie mam żadnych zastrzeżeń do plastyczności, dynamiki, mikrodynamiki, i neutralności tego kabelka. Jestem pewien ,że gdyby ktoś powiedział, iż kosztuje on powiedzmy 5 stóweczek, łyknąłbym , ale powinien być troszkę lepiej zakonfekcjonowany.

Bez mrugnięcia okiem… 5 . W stawce IC Fadelumów bezapelacyjnie najlepszy.

Jak długo posiadasz oceniany sprzęt? sprzęt posiadany kiedyś
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt? Udostępniony do testu
Ile zapłaciłeś/aś? -
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt? -
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie? z pozostałymi łączówkami Fadelum
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt -

Sign in to follow this  


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.