Skocz do zawartości

TDL rtl3

   (Ogólna ocena z tej recenzji)

Jest to zdecydowanie sprzęt audiofilski. Unikatowa konstrukcja z linia transmisyjna. Jakość dźwięku jest uwodzicielska. Na bazie tej kolumny, przy wykorzystaniu wysokiej jakości przetwornikow budowane sa kolumny które powalają konstrukcje za naprawdę ciężkie pieniądze. Wielu ekstremalnych audiofilow korzysta z tego rozwiązania. Panowie aby docenić jakość tych kolumn trzeba je podłączyć do dobrze zestrojonego zestawu i litości czegoś więcej niż Sony czy Yamaha. To nie sa kolumny do zestawów budżetowych i przy ich zakupie nie należy sie kierować czynnikiem cena. Inna sprawa ze to sprzęt z blisko dwóch dekad wstecz. Nie każdy był odpowiednio traktowany. Zanim zamieścicie tego typu opinie napiszcie coś o swoich AUDIOFILSKICH systemach. Np jakie kable itd. U mnie grają na DacMagic Cambridge Audio, interkonekty Nordosta WireWizard oraz techlinki stosowane w analogowej stacji czołowej telewizji kablowej, preamp lampowy DIY (klon Marantza), końcówka GAINCLONE z dobrym trafo, kable Nordosty SolarWind plus własne odkrycie z przemysłu telekomunikacyjnego. Całość swietnie sie zestroiła. Wcześniejsze Monitor Audio RX8 (całkiem nowe), wypadają inaczej, mniej korzystnie. W tej chwili napawam sie dźwiękiem z TDL RTL3 z dobrze zachowanego zestawu który kupiłem w Anglii za 100 funtów. Koszt transportu był większy. Nabyłem z zamiarem modyfikacji jednak zaskoczył mnie poziom oryginalnej konstrukcji.

Plusy:
  • Niesamowita reprodukcja, unikatowy dół, sprężysty, kontrolowany.
Minusy:
  • Wykończenie. Jednak za te koszty nie mozna oczekiwać lakieru fortepianowego.
Jak długo posiadasz oceniany sprzęt?: krócej niż 1 miesiąc
Gdzie kupiłeś/aś oceniany sprzęt?: Anglia
Ile zapłaciłeś/aś?: 100 funtów plus transport
Dlaczego wybrałeś/aś ten sprzęt?: Legenda, miałem okazje słuchać zestawów zmodyfikowany na scanspeak revelator
Z czym porównywałeś/aś przed decyzją o zakupie?: Zmodernizowane z Xavian xn360, Wilson watt puppy 5.1, Dalli Grand, Proac response 3.5, Proac D25 i inne. Tylko Wilson nawiązał walkę. Reszta poległa.
Podaj zestaw w jakim używany jest oceniany sprzęt: Patrz opis w opinii. Zmodernizowane na McIntosh z monoblokami lampowymi. Inne z Passem, Parasoundem, Lammem i inne. Okablowanie Nordost Heimdall, Audio Quest, K2 i inne. W każdej konfiguracji pokazały pazur, godny najwyższej półki.
  • Jak oceniasz sprzęt pod względem wartość/cena?
  • Jaka jest Twoja ogólna ocena?×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.