Skocz do zawartości
IGNORED

Musical Fidelity M6 Encore Connect i M6 ENCORE 225


Salt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zawitał do mnie Musical Fidelity M6 Encore Connect zastępując odtwarzacz CD FCD ( jestem pełen szacunku dla tego odtwarzacz CD ) i Azura 851N. 

Już od początku mam wiele wątpliwości dotyczących gromadzenia danych. Na dysku USB 2TB (format NTFS) przez lata zgromadziłem ok 1500 płyt i pogrupowałem w katalogi tematyczne nadając własne nazwy podkatalogów: wykonawca-rok-album-tytuł. Cały materiał zgrupowany  był w Flac i Aiff oraz grafika z okładką płyty. Po podłączeniu dysku do Encora zaczął jak szalony ripować zawartość wg sobie znanego systemu. Nota bene tak jak każdą CD włożoną w czytnik. Nigdzie nie mogę doczytać się jak inaczej podejść do zapisanych już danych.

- Po pierwsze jak wyłączyć automatyczne ripowanie materiału (domyślne ustawienie) z płyt i podłączonych do wejścia USB dysków zewnętrznych ( jak robić to wybiórczo)

- Czy da się "mój system" przenieść na dysk wewnętrzny ? Jak ?

Czy ktoś z Was ma takie doświadczenia 

A w ogóle pozdrawiam wszystkich forumowiczów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.