Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  331 członków

Roksan Klub
IGNORED

Integra Roksan Caspian M series 1


irek 123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych klubowiczów. Od jakiegoś czasu słucham muzyki z źródła jakim jest Roksan Caspian M series 1 CD, napędzałem go różnymi wzmacniaczami, Rotel, Creek, Nad, teraz zdecydowałem się na dokupienie integry Roksan Caspian M series 1. Wyczytałem gdzieś że dodanie końcówki mocy poprawi osiągi tej integry. Są do wyboru dwie tzn. MK1 lub M series 1, wiem że są jeszcze Kandy, MK2 i M series 2 ale wydaje mi się że te dwie pierwsze będą najlepiej pasowały do do mojej integry, cenowo i że tak powiem parametrowo. Dołączyłem do klubu z nadzieją że ktoś z szanownych klubowiczy przetestował już powyższe konfiguracje i może mi pomóc w wyborze komponentów do mojego zestawu. Wspomnę tylko że elementem końcowym zestawu są monitory PMC db1i. O okablowaniu nie będę się rozpisywał bo to kwestia dopasowania i metoda prób i błędów. Nie omieszkam oczywiście podzielić się na łamach klubu refleksjami po docelowym skonfigurowaniu sprzętu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.