Skocz do zawartości
IGNORED

Przesiadka z Nordost Blue Heaven na Harmonix HS-101 (2 x 2,5 m banany WBT)


Marek68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zafascynowany Harmonixami HS- 101 postanowiłem dołączyć do klubu. Nie tak całkiem dawno opisałem Wam moje bardzo entuzjastyczne spostrzeżenia po przejściu z VdH The Wind mk II  na Nordosty Blue Heaven.  Porównałem je do "muzycznych okularów" ponieważ były to pierwsze kable w moim już długim audiofilskim życiu które miały aż tak jednoznaczny wpływ na przejrzystość materiału muzycznego, cóż w końcu kable dokonały analizy składowych i rozbiły muzyczną kluchę na atomy. Było to okupione jednak pewną suchością dźwięku no ale powrotu do Wind mk II już nie mogło być. Gdzieś jednak ciągle w głowie siedziało marzenie o kablu jeszcze bardziej analitycznym i ciepłym jednocześnie. Czy można zjeść ciastko i mieć ciastko? Można...  To co pokazały HS-101 zadziwiło mnie tak pozytywnie ( a przecież to dolna półka w ofercie) że chcę jeszcze więcej i choć wiem, że ceny kabli w moim sprzęcie powoli zaczynają zbliżać się do cen elektroniki to mam to gdzieś bo niedawna zmiana DACa  nie była aż tak spektakularna w końcowym efekcie co właśnie zamiana Nordosta na Harmonixa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.