Skocz do zawartości
IGNORED

Przepraszam, czy tu bija?


iras.mf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wiem, temat nie na temat ale!

Jako, ze juz od baaardzo dawna (od jakis 8 lat) nie zagladalem do Audiostereo, stracilem troche orientacje. Nie wiem gdzie szukac a mam problem dotyczacy mojego HK 670. Mianowicie, grzeje mi sie w nim lewy radiator (od koncowek mocy) i dwa tranzystory na plytce przy froncie gdy wzmacniac jest WYLACZONY (stan czuwania, Stand by)....jesli sie nie myle, byly juz podobne problemy opisywane na forum ale gdzie szukac? Dlatego zwracam sie do szanownych czlonkow Klubu Harmana o pomoc. Z gory dziekuje.

Ireneusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...rozumiem brak odpowiedzi. Dodam, ze wzmacniacz byl juz w naprawie. Jako ze w tym czasie uzywalem innego wzmacniacza, ten (HK 670) poszedl do szafy. Po pol roku go odkopalem i po wlaczeniu stwierdzilem, ze usterka nie zostala naprawiona, nadal grzal sie (jak wyzej). Dodam, ze na rachunku bylo cos o pradach spoczynkowych napisane. Ponawiam prosbe o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.