Skocz do zawartości
Muzyka

Konkurs z Sophie Zelmani i jej nowym albumem!

Sophie Zelmani... jak ten czas leci! To juz dwa lata od ostatniego wydanego, jej jakże melodyjnego i zarazem głęboko wpadającego w słuch (a może i serce) albumu "My Song". Niech dowodem na to, jaką siłę przekazu ma głos Sophie (pomimo swej ujmującej delikatności) będzie utwór "I'm the Rain" z jeszcze starszego albumu pod tym samym tytułem. Płyta z 2010 do dziś chwyta  serca i porusza. Wyjątkowy klimat i wyjątkowe teksty, wszystko to ubrane w niesamowicie klimatyczne, popowe ballady. 

 

 

 

Kiedy dowiedziałem się dzięki uprzejmości p. Beaty z Musicom, że już na dniach - bo 29 marca będzie miała premierę nowa płyta Sophie Zelmani - wiedziałem, że za tą informacją kryje się ładunek kolejnych emocji. Wyjątkowych jak nowy album!

Nowy album zatytułowany "Sunrise" to 9 utworów, które co istotne - będą mocno prezentowane (czyt. grane) na tegorocznym Sunrise Tour - Europe 2019*. Tracklista po tytułach już na początku ukazuje obecność bardzo osobistych, budujących klimat popowych ballad. Co ważne, cała płyta powstała w wyniku bliskiej współpracy pomiędzy wokalistką i autorką piosenek, a gitarzystą, producentem i aranżerem, Larsem Halapi (nominacja do Grammis Award for Producer of the Year).

Płyta jaka niebawem ukaże się na naszym rynku dzięki Musicom, ma spore szansę na powodzenie. Nie codzienne dostajemy taką porcję pozytywnych i jakże melodycznych utworów, z niebanalnym i ujmującym kobiecym wokalem. Zapewne głos Sophie z nowego albumu "Sunrise" umili wiele wieczorów melomanom i wielbicielom dobrego brzmienia.

Album do nabycia https://whitestore.pl/pl/p/Sophie-Zelmani-Sunrise-Plyta-CD/255

Dzięki uprzejmości Musicom mamy dla naszych Forumowiczów KONKURS!

Do wygrania w/w płyta! Wystarczy, że do dnia premiery - 29 marca br. zostawicie w postach poniżej swoje najciekawsze komentarze, obejmujące Wasze wrażenia po zapoznaniu się z utworami, twórczością i głosem samej Sophie!

Spośród wszystkich postów wybierzemy ten najciekawszy, a jego właściciel otrzyma wprost do domu wyjątkową płytę! Zapraszamy!

 

AudioRecki

Za inspirację i materiał dziękujemy Musicom

 

Musicom.thumb.jpg.31d72079e7e27dfe12f4bfcd085c03b5.jpg

http://musicom.pl

Musicom Sp. z o.o. 
Alberta Einsteina 4 
01-480 Warszawa

"Subtelne ballady idealnie współgrają z delikatną barwą jej głosu. W całości jest to niezwykle sensualne, oddziałujące na zmysły, relaksujące i pełne szczerej, pozytywnej energii."

Jak dla mnie - zapowiada się wyśmienicie! Istna uczta dla uszu i serca. Zresztą posłuchajcie sami...

 

 

 

 

Album "Sunrise"  (Musicom, 2019)

Tracklista:

1.No Room For Dealing

2. Only A Miracle

3. Sunrise

4. Mirage

5. Giving God A Plan

6. Possibilities

7. In Control

8. There Is Love

9. How To Look At Life

 

 

* Sophie Zelman Sunrise Tour 2019 (Polska):

02 kwietnia - Sala Gotycka, Wrocław

03 kwietnia - Teatr Stary, Lublin

04 kwietnia - Centrum Sztuki Mościce, Tarnów

07 kwietnia - Stara Rzeźnia, Szczecin

 

 

                                                                                                                      Sophie.thumb.jpg.6591ad4489e82314711c8406c3c43d0f.jpg

                                  Sophie Zelmani, właśc. Sophie Edkvist (ur. 12 lutego 1972 w Sztokholmie) – szwedzka wokalistka i kompozytorka.

 

Data dodania




Czas festiwali – czyli sezon na muzyczne zajawki, nowe brzmienia i ludzi, których nie znasz, ale czujesz jakbyś znał całe życie.

No i poszło. W powietrzu czuć już nie tylko zapach grillowanego sera halloumi i rozgrzanego asfaltu, ale też ten dreszcz podskórny – zbliża się czas festiwali. Dla niektórych to coroczny rytuał, coś w rodzaju letnich rekolekcji muzycznych. Dla innych – przygoda, która zaczyna się od „idziemy tylko na jeden dzień” i kończy trzy dni później w namiocie, z nową paczką ludzi i głową pełną dźwięków, których wcześniej nawet nie znałeś. Festiwale vs. koncerty – więcej niż różnica w cenie biletu

AudioNews
AudioNews
Felietony

iFi Audio zaskakuje z trzema nowymi produktami – OMNI USB, UP Travel i GO pod Air

iFi Audio, pionier w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań audio, wprowadza na rynek trzy przełomowe urządzenia zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Nowości – OMNI USB, UP Travel oraz GO pod Air – potwierdzają zaangażowanie firmy w dostarczanie bezkompromisowej jakości dźwięku zarówno w warunkach domowych, jak i w podróży. OMNI USB – Nowa generacja kondycjonerów USB OMNI USB to flagowy kondycjoner USB firmy SilentPower, czyli podfirmy iFi Audio – stworzony dla

audiostereo.pl
audiostereo.pl
Nowości | Testy | Inne

Eurowizja 2025: Czas na drugi półfinał! Kto powalczy o miejsce w finale z Justyną Steczkowską?

Po emocjonującym pierwszym półfinale, w którym Justyna Steczkowska zapewniła sobie miejsce w wielkim finale Eurowizji 2025, czas na drugą odsłonę zmagań. Już dziś, 15 maja, oczy całej Europy ponownie skierują się na Bazyleę — to właśnie tam rozegra się drugi półfinał 69. Konkursu Piosenki Eurowizji. Steczkowska w finale. Polska ponownie w grze o wysokie miejsce Wtorkowy występ Justyny Steczkowskiej był jednym z najbardziej komentowanych momentów pierwszego półfinału. Artystka zaprezent

audiostereo.pl
audiostereo.pl
Newsy

Premiera Audiolab D7 i D9

Po latach skupienia na urządzeniach zintegrowanych brytyjska marka Audiolab wraca do korzeni, prezentując dwa nowe, zaawansowane przetworniki cyfrowo-analogowe – modele D7 i D9. Te nowoczesne urządzenia zostały zaprojektowane zarówno z myślą o użytkownikach desktopowych, jak i miłośnikach klasycznych systemów hi-fi. Powrót legendy – DACi z rodowodem M-DAC Audiolab to marka z wieloletnią tradycją w projektowaniu urządzeń cyfrowych. Nowe przetworniki D7 i D9 można uznać za duchowych spad

audiostereo.pl
audiostereo.pl
Nowości | Testy | Inne

Eurowizja 2025: Polska walczy o finał! Justyna Steczkowska wystąpi dziś w pierwszym półfinale

Nadszedł długo wyczekiwany moment dla fanów Eurowizji – we wtorek, 13 maja, rozpoczyna się 69. Konkurs Piosenki Eurowizji! W pierwszym półfinale na scenie w szwajcarskiej Bazylei zaprezentuje się piętnastu wykonawców, w tym reprezentantka Polski – Justyna Steczkowska z utworem Gaja. To właśnie dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszych finalistów, którzy już w sobotę zawalczą o zwycięstwo w wielkim finale.   Polska z numerem 2 – kiedy wystąpi Justyna Steczkowska? Show otworzy duet z Is

AudioNews
AudioNews
Newsy 10


Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Brak komentarzy do wyświetlenia



Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj komentarz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.