Jump to content

Buchardt I150 niebawem w ofercie Q21!

Q21
 Share


Buchardt do tej pory kojarzony był wyłącznie z wysokiej klasy kolumnami. Wszystko jednak ma się zmienić w najbliższym czasie. Do oferty zostanie wprowadzony wzmacniacz zintegrowany. I to jaki!

▶️ Link do Buchardt I150

Buchardt Audio I150 to najnowszy wzmacniacz stereo o bardzo prostym, minimalistycznym wyglądzie. Na froncie urządzenia jedynym fizycznym manipulatorem jest pokrętło, które służy do regulacji głośności oraz selekcji wejść. Oprócz pokrętła, front wyróżnia wyświetlacz oraz wskaźniki LED głośności / wejścia. Dodatkową obsługę urządzenia zapewnia dołączony, aluminiowym pilot RF - proste i łatwe, prawda?

Dla maniaków mamy mnóstwo innych funkcji, które będzie można kontrolować za pośrednictwem nadchodzącej aplikacji Buchardt. Będzie ona oferowała dostęp do korekcji pokoju Buchardt, zaawansowanego EQ i innych. I150 został stworzony po to, aby doposażyć kolumny Buchardt w fantastyczne nowe funkcje oraz aby przywrócić pełną dynamikę dźwięku gdy słuchasz muzyki przy niskim poziomie głośności.

I150 to tak zwany "game changer", jeśli często słuchasz muzyki przy niskim poziomie głośności, jest to w zasadzie kompensacja tego, jak ludzkie ucho wykrywa dźwięk przy niższych poziomach dB (ISO 226: 2003). Za pośrednictwem aplikacji wybierasz jakie głośniki sparowałeś ze wzmacniaczem, aby DSP mógł zastosować prawidłowe dla kolumn S300 i S400. Możesz oczywiście to wyłączyć, jeśli używasz innych głośników ze wzmacniaczem.

Sam wzmacniacz zbudowano w oparciu o oddzielne zasilacze. Zasilacz liniowy dla przetwornika cyfrowo-analogowego, sekcji przedwzmacniacza i procesora DSP oraz tryb przełączania dla sekcji wzmacniacza mocy. Moduł wzmacniacza to Hypex NCORE klasy D o mocy 2 x 150/250 Wat 8/4 omów.

Przetwornik zastosowany w urządzeniu to ES9028PRO DAC, który jest bardzo wysokiej klasy układem do zintegrowanego wzmacniacza, szczególnie w tym przedziale cenowym!

Zastosowano również potężny czterordzeniowy procesor DSP oraz układ 5.0 Bluetooth. Za jego pomocą możesz sterować takimi funkcjami jak filtry korekcji pomieszczenia i funkcje EQ.

Wzmacniacz w najbliższych tygodniach dostępny będzie w salonie Q21. Już teraz zapraszamy wszystkich na premierę urządzenia, połączoną z możliwością zakupu produktów marki Buchardt w atrakcyjnych pakietach.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

buchardt_i150_01.thumb.jpg.f5009b4288d113cc4657ad0e22f0e447.jpg buchardt_i150_02.thumb.jpg.a9cea5211926443710c7fffb23a52bd5.jpg buchardt_i150_03.thumb.jpg.5e42c4692d00be9d3ed7f98ab2886c2a.jpg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.