Jump to content

Denon przedstawia AVC-A1H - flagowy wzmacniacz AV o mocy 210 W na każdym z 15 kanałów

Denon może pochwalić się długą historią „Ichi-ban”, co po japońsku oznacza „numer jeden”. Marka znana jest z wielokrotnie nagradzanych, najnowocześniejszych komponentów AV, które nieustannie wyznaczają nowe standardy. Zarówno w przeszłości jak i obecnie, inżynierowie Denon przekraczają kolejne granice tworząc wyjątkowe produkty. Te niezwykłe, flagowe urządzenia nazywane są modelami „A1”, podobnie

audiostereo.pl
 Share


Denon przedstawia AVC-A1H - flagowy wzmacniacz AV o mocy 210 W

na każdym z 15 kanałów

 

image.png

31 stycznia, 2023 roku - Denon może pochwalić się długą historią „Ichi-ban”, co po japońsku oznacza „numer jeden”. Marka znana jest z wielokrotnie nagradzanych, najnowocześniejszych komponentów AV, które nieustannie wyznaczają nowe standardy. Zarówno w przeszłości jak i obecnie, inżynierowie Denon przekraczają kolejne granice tworząc wyjątkowe produkty. Te niezwykłe, flagowe urządzenia nazywane są modelami „A1”, podobnie jak legendarny AVP-A1 (1996) czy AVC-A1HD (2007). Teraz, w 2023 roku, nadszedł czas na kolejną premierę.

 

Wzmacniacz audio/wideo Denon AVC-A1H zapewnia rewolucyjne wrażenia kinowe dzięki masywnemu transformatorowi mocy o wadze 11.5 kg i podwójnym głównym kondensatorom 33 000 μF obsługującym 15 kanałów wzmocnienia o mocy 210 watów na kanał.

 

Flagowy wzmacniacz Denon o masie 32 kg obsługuje zarówno rozdzielczość 8K pass-through, jak i skalowanie treści 4K do 8K. Entuzjaści kina domowego docenią możliwość podłączenia głośników w konfiguracji 9.4.6 — idealnej do wypełnienia immersyjnym dźwiękiem pomieszczenia o dowolnym kształcie i rozmiarze.

 

Wyposażony w najnowszy dwurdzeniowy procesor sygnału cyfrowego (DSP) 1 GHz, AVC-A1H obsługuje wszystkie formaty dźwięku 3D. Oprogramowanie do korekcji akustyki pomieszczenia Audyssey MultEQ XT32 i Dirac Live (po opcjonalnej aktualizacji) dostarcza doskonały dźwięk z przetworników cyfrowo-analogowych klasy audiofilskiej na wszystkie 19 kanałów. AVC-A1H został skrupulatnie zaprojektowany i skonstruowany przy użyciu najlepszych podzespołów w zakładach Denon w Japonii, będąc najlepszym przykładem sygnowanego przez markę charakterystycznego brzmienia.

 

Stanowiąc centrum systemu domowej rozrywki, AVC-A1H wyposażono w technologię HEOS® Built-In umożliwiającą bezprzewodowe strumieniowe odtwarzanie muzyki z różnych serwisów on-line. Użytkownicy mogą łatwo udostępniać treści urządzeniom kompatybilnym z HEOS, takim jak głośniki Denon Home rozmieszczone w wielu pomieszczeniach w całym domu.

 

Najważniejsze cechy AVC-A1H:

 • Uwolnij 15 kanałów mocy: Pierwszy na świecie 15 kanałowy wzmacniacz AV o mocy do 210 W na kanał.
 • Niezrównana jakość i wydajność: Największy transformator zasilający, jaki kiedykolwiek zastosował Denon, oraz nowe, większe kondensatory sprawiają, że AVC-A1H szybko i dynamicznie reaguje na Twoją muzykę, odtwarzając dźwięk zgodnie z zamierzeniami artysty.
 • Najnowsze technologie: Wyposażony w nowy dwurdzeniowy procesor sygnału cyfrowego (DSP) 1 GHz i najnowsze standardy HDMI, wzmacniacz obsługuje wszystkie formaty dźwięku 3D i rozdzielczość 8K.
 • Podzespoły klasy Hi-Fi: Dwukanałowy przetwornik cyfrowo-analogowy klasy audiofilskiej dla wszystkich 19 kanałów, masywne, pozłacane terminale głośnikowe, żeliwne nóżki i sztywna konstrukcja obudowy chronią przed wibracjami i zakłóceniami, znacznie redukując wpływ niekorzystnych czynników.
 • Bogaty wybór połączeń: Zarówno profesjonaliści, jak i entuzjaści docenią wybór opcji łączności, takich jak 15.4 kanałowe wyjścia pre-outs z trybem przedwzmacniacza, połączenia subwoofera zarówno RCA, jak i XLR oraz integracja z systemami sterowania automatyki domowej.
 • Konfiguracja i korekcja akustyki pomieszczenia: Nagradzany asystent konfiguracji firmy Denon zapewnia instrukcje konfiguracji krok po kroku. Oferuje najwyższy pakiet technologii Audyssey MultEQ XT32 (zainstalowany) i możliwość aktualizacji Dirac Live (dostępny w marcu za opłatą).
 • Najwyższe standardy produkcji: Zaprojektowany i skonstruowany w najnowocześniejszym zakładzie produkcyjnym firmy Denon w Japonii, gdzie tradycyjne praktyki płynnie łączą się z przełomowymi technologiami.
 • Technologia HEOS Built-in: Bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z różnych bezpłatnych i płatnych serwisów streamingowych on-line. Udostępniaj treści urządzeniom kompatybilnym z HEOS, takim jak głośniki Denon Home, w innych pokojach w całym domu.
 • 110 lat innowacji: Założona w 1910 roku firma Denon zapewnia najlepsze wrażenia słuchowe poprzez nieustanne dążenie do jakości, innowacji i wydajności dźwięku.

 

Cena detaliczna i dostępność:

Denon AVC-A1H będzie dostępny w sprzedaży u wybranych, autoryzowanych dealerów w lutym 2023 roku w cenie 32 999 zł.

 

O marce Denon  

Od 1910 roku Denon jest światowym liderem w tworzeniu najwyższej jakości komponentów kina domowego, produktów audio i oprogramowania. Denon jest rozpoznawany na całym świecie za innowacyjne i przełomowe produkty i ma długą historię pionierskich rozwiązań technicznych, w tym rozwój i komercjalizację cyfrowego dźwięku (PCM). Aby uzyskać więcej informacji odwiedź Denon.com. 

 

Specyfikacja techniczna: Denon_AVC-A1H_Infosheet_EU.pdf

Zdjęcia High-Res: 

High--AVC-A1H_bk_E2_E1C_fr.jpegHigh--Denon_avc_A1H_Silver_studioL_03.jpegHigh--Denon AVC-A1H Black In-situ 1.jpegHigh--Denon AVC-A1H Black In-situ 2.jpegHigh--Denon AVC-A1H Black In-situ 5.jpegHigh--Denon_AVC_X4800H_Silver_E2_StudioF.jpegHigh--Denon_avc_A1H_e2_Silver_studioB.jpegHigh--Denon_AVC_A1H_StudioD_04.jpegHigh--Denon AVR-A1H Black Low Key 05.jpeg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

 • Administratorzy
25 minut temu, Prewwit napisał:

210W na każdy kanał, aż spojrzałem w specyfikację: Power Output (6 ohm, 1 kHz, 10% 1ch Drive)210W, czyli jak dobrze rozumiem jest wtedy jeden kanał wysterowany z taką mocą?

 

Ja to rozumiem że każdy ale może to inaczej się patrzy. (nie wiem)

 

Link to comment
Share on other sitesJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.