Jump to content

FiiO M17 | Oferta przedsprzedaży w salonie Q21

Q21
 Share


FiiO M17 - oferta przedsprzedaży w salonie Q21!

Uwolnij moc flagowca z M17:
FiiO M17 jest przeznaczony dla entuzjastów audio, którzy zapewniają najwyższą perfekcję w każdym szczególe swojej muzyki. Posiada potężny chipset Dual DAC z flagowymi układami DAC ES9038Pro. ES9038 Pro to flagowy 32-bitowy układ DAC, który zapewnia obsługę dekodowania sygnału audio o wysokiej rozdzielczości zarówno dla PCM, jak i natywnego dekodowania DSD.

Wzmacniacz klasy desktop w urządzeniu przenośnym:
„THX” to dobrze znana marka architektury wzmacniaczy. Zaprojektowali i wyposażyli M117 w architekturę wzmacniacza klasy desktop THX-788+, która zapewnia niesamowicie mocne wyjście z mniejszymi zniekształceniami i czystym tłem. M17 jest w stanie zapewnić do 2 W mocy po podłączeniu przez zasilacz prądu stałego. W przypadku baterii ta moc wyjściowa jest kontrolowana dla lepszej żywotności baterii.

Arsenał wyjść słuchawkowych:
3,5 mm + 2,5 mm + 4,4 mm + 6,35 mm, nazwij dowolny port wyjściowy słuchawek, M17 ma je wszystkie. Obsługuje wyjście słuchawkowe single-ended 3,5 mm i 6,35 mm, a także zbalansowane wyjście słuchawkowe 2,5 mm i 4,4 mm. Posiada również oddzielne porty wyjścia liniowego 3,5 mm i 4,4 mm.

Niezwykle potężny:
Dzięki wysokiej klasy komponentom FiiO M17 jest dostosowany do zapewnienia niezwykle potężnej mocy wyjściowej. Urządzenie ma znamionową moc wyjściową do 3000mW na kanał w wyjściu zbalansowanym. Ma spektakularny poziom wzmocnienia 16dB w trybie słuchawek nausznych.

Duży wyświetlacz 5,99” 1080P Full HD:
FiiO M17 to wysoce wyposażone flagowe urządzenie, które może pochwalić się dużym wyświetlaczem Full HD o przekątnej 5,99 cala. Zapewnia wyraźny, wysokiej jakości obraz z realistycznymi kolorami. Wyświetlacz 5,99” jest również wystarczający do łatwej obsługi urządzenia.

Najnowszy system operacyjny Android 10 i szybki jak błyskawica Snapdragon SOC:
FiiO M17 jest wyposażony w najwyższej jakości SoC Snapdragon 660, który jest połączony z 4 GB pamięci RAM, zapewniając błyskawiczną wydajność. Odtwarzacz jest wyposażony w otwarty system operacyjny Android 10, który pozwala użytkownikom przeglądać niezliczone aplikacje multimedialne dostępne w sklepie Play.

FiiO M17 może być używany zarówno w trybie bateryjnym, jak i za pomocą dołączonego zasilacza DC12V. Zapewnia pełną wydajność z podłączonym zasilaczem prądu stałego.

Już dzisiaj zamów w ofercie pre-order wpisując kod rabatowy M17 i zapewnij sobie dostępność w pierwszej dostawie oraz atrakcyjną cenę.
Szczegóły oferty pod linkiem.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

Q21_fiioM17_HQ.png

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.