Jump to content

Grupa firm Horn wraz z marką Wilson gra wspólnie z Orkiestrą  w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku wraz z marką Wilson przekazaliśmy na specjalnych aukcjach charytatywnych Allegro dla WOŚP, 5 zestawów atrakcyjnych produktów w specjalnie przygotowanych edycjach.  W licytacjach biorą udział 2 zestawy kolumn głośnikowych w stylu vintage – Wilson Classic wraz z podstawami. Kolumny oznaczone zostały specjalnymi, grawerowanymi emblematami z logo 30 Finału WOŚP na maskownicy, tabliczkami.

audiostereo.pl
 Share


Grupa firm Horn wraz z marką Wilson gra wspólnie z Orkiestrą 
w 30 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

gNyQMVZw.jpeg


Warszawa, 25 stycznia 2022 r - Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jak w poprzednich latach Grupa firm Horn dokłada swoje cegiełki po raz kolejny do wielkiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W tym roku wraz z marką Wilson przekazaliśmy na specjalnych aukcjach charytatywnych Allegro dla WOŚP, 5 zestawów atrakcyjnych produktów w specjalnie przygotowanych edycjach. 

W licytacjach biorą udział 2 zestawy kolumn głośnikowych w stylu vintage – Wilson Classic wraz z podstawami. Kolumny oznaczone zostały specjalnymi, grawerowanymi emblematami z logo 30 Finału WOŚP na maskownicy, tabliczkami znamionowymi z tym samym logo i dedykacją w języku angielskim „Prepared with pride for the Great Orchestra of Christmas Charity, 3-th Finale, 30th January 2022” („Przygotowane z dumą dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 30. Finał, 30 stycznia 2022 r.”). Również podstawy zyskały specjalne emblematy. Do kompletu zostały dołączone pamiątkowe certyfikaty autentyczności z podpisami zespołu Wilson oraz firmowy kalendarz 2022.

3 kolejne produkty wystawione na aukcjach to zestawy głośników bezprzewodowych Wilson ONE xD, również oznaczone grawerowanym emblematem 30 finału WOŚP i dołączonymi pamiątkowymi certyfikatami autentyczności oraz firmowym kalendarzem. Aby wyróżnić każdą z aukcji i same głośniki ONE xD, nadaliśmy im „imiona” – Akord, Bas i Tenor, które zostały uwzględnione na certyfikatach.

Wszystkie z licytowanych zestawów stanowią świetną pamiątkę udziału w tak szlachetnym przedsięwzięciu, specjalnym dodatkowo z okazji swojej 30-tej edycji. To niezwykły zbieg okoliczności, gdyż również Horn obchodził w zeszłym roku swoje 30 urodziny. Życzymy Orkiestrze wielu kolejnych lat z tak spektakularnymi sukcesami jak dotychczas.

Wszystke ze wspomnianych aukcji dostępne są do końca 4 lutego 2022 roku, w wydzielonej sekcji Allegro pod adresem:

https://bit.ly/WilsondlaWOŚP


Zapraszamy do udziału!

                

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.