Jump to content

iFi Audio Zen Blue v2 | Nowość w ofercie Q21

Q21
 Share


iFi Audio Zen Blue v2 w ofercie salonu Q21.

Opis produktu w sklepie Q21: link do oferty

Dodaj Bluetooth o wysokiej rozdzielczości do swojego systemu Hi-Fi.

Ten Bluetooth DAC obsługuje wszystkie najnowsze kodeki hi-res do strumieniowego przesyłania  muzyki ze smartfonów, tabletów, komputerów PC i Mac do dowolnego systemu audio.

ZEN Blue V2 od razu zachwyca solidną aluminiową obudową, niezwykłą w tak niskiej cenie. Ale to, co naprawdę go wyróżnia, to obwody wewnętrzne - iFi dołożyło wszelkich starań, aby jakość dźwięku przez Bluetooth była najlepsza, jaką może być, zarówno dzięki wyjściom analogowym, jak i cyfrowym. 

ZEN Blue V2 ma ulepszony chip Bluetooth i antenę, które zwiększają zasięg i stabilność, a także nowy zegar o niskim jitterze, który zapewnia lepszą wydajność.

  • Ciesz się najlepszej jakości muzyką Bluetooth - prosto i łatwo, dzięki ZEN Blue V2. Każde urządzenie źródłowe jest obsługiwane w najwyższej rozdzielczości, na jaką pozwala jego specyfikacja audio Bluetooth, ze wszystkimi najnowszymi formatami dźwięku Bluetooth obsługującymi 24 bity/96 kHz.
  • Kontroluj swoją muzykę przez Bluetooth za pomocą ulubionej aplikacji muzycznej i zrelaksuj się.
  • ZEN Blue V2 „zapamiętuje” do ośmiu sparowanych urządzeń źródłowych Bluetooth.
  • Najnowsza wersja układu Bluetooth Qualcomm 5100 i większa antena dla zwiększenia zasięgu.
  • Nowy i ulepszony zegar z niskim jitterem zapewnia lepszą wydajność.
  • Zbalansowana konstrukcja zapewniająca mniej zakłóceń i przesłuchów na stopniu wyjściowym. Wyjścia RCA na standardowym poziomie HiFi; 2V SE i 4V BAL - dzięki czemu jest kompatybilny zarówno z systemami HiFi, jak i Pro.

Sposób, w jaki jest zaimplementowany Bluetooth - jakość przetwarzania sygnału i obwodów, które go otaczają - ma duży wpływ na wydajność. Nie każdy dźwięk Bluetooth brzmi tak samo, dlatego w iFi konstruują produkty tak, aby uzyskać najlepszą możliwą wydajność z każdego źródła dźwięku - w tym przesyłanie strumieniowe Bluetooth.

Obsługiwane są wszystkie najnowsze 24-bitowe formaty audio Bluetooth, w tym Qualcomm aptX Adaptive i aptX HD, Sony LDAC i Huawei HWA. Inne kodeki obejmują zwykłe aptX i aptX Low Latency, AAC (ulubiony format urządzeń Apple iOS) i SBC („zwykły waniliowy” kodek Bluetooth). Oznacza to, że każde możliwe urządzenie źródłowe jest obsługiwane w najwyższej rozdzielczości audio, na jaką pozwala jego specyfikacja Bluetooth. Przyszłe kodeki mogą być dodawane „bezprzewodowo” poprzez aktualizacje oprogramowania układowego. 

Dioda LED na środku przedniego panelu odtwarzacza ZEN Blue zmienia kolor, aby zidentyfikować odbierany kodek Bluetooth. Kolejna dioda po prawej stronie wskazuje częstotliwość próbkowania: niebieska dla 44/48 kHz i biała dla 88/96 kHz.

ZEN Blue V2 „pamięta” do ośmiu sparowanych urządzeń źródłowych Bluetooth, ułatwiając przełączanie się z jednego urządzenia na drugie, z imponującym zasięgiem odbioru dzięki najnowszej specyfikacji Bluetooth 5. Stopień DAC obsługuje częstotliwości próbkowania znacznie przekraczające maksymalne zapewniane przez obecne formaty Bluetooth hi-res - 24-bitowe kodeki, aptX Adaptive i aptX HD obsługujące do 48 kHz, podczas gdy LDAC i HWA osiągają 96 kHz.

Ponadto w przypadku Zen Blue V2 ulepszony został obwód zegara Global Master Timing (GMT), aby zapewnić jeszcze płynniejszy odsłuch.

Pierwsza dostawa iFi Audio Zen Blue v2 do salonu Q21 jest zaplanowana na czerwiec 2021 roku.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

ifi_audio_zen_blue_v2_01.jpg

ifi_audio_zen_blue_v2_02.jpg

ifi_audio_zen_blue_v2_03.jpg

ifi_audio_zen_blue_v2_04.jpg

ifi_audio_zen_blue_v2_05.jpeg

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.