Jump to content

iFi Audio ZEN Signature | premierowe odsłuchy w Q21

Q21
 Share


iFi Audio ZEN Signature już w salonie Q21. Serdecznie zapraszamy do salonu stacjonarnego oraz sklepu on-line | link do oferty

Najnowsza linia ZEN Signature od iFi Audio obecnie składa się z dwóch urządzeń: przetwornika cyfrowo/analogowego ZEN DAC Signature oraz wzmacniacza słuchawkowego ZEN CAN Signature.

iFi Audio ZEN DAC Signature to bezkompromisowy przetwornik cyfrowo/analogowy, w pełni zbalansowany, obsługujący dźwięk Hi-Res, z dekodowaniem PCM do 384 kHz, a także natywnym DSD i MQA (Renderer). To, co wyróżnia Signature, to zmodernizowany obwód z wyborem części premium, zapewniających niezrównaną konwersję analogową. Signature zawiera wysokiej klasy, niskoszumowe kondensatory i rezystory, które można znaleźć we flagowej serii Pro iFi, aby zachować sygnał w najczystszej postaci. Uzupełnieniem jest elegancka i solidna obudowa w kolorze Space Blue.

iFi Audio ZEN CAN Signature 6XX to w pełni analogowy wzmacniacz słuchawkowy, zdolny do obsługi dużych obciążeń słuchawek, zrównoważoną konstrukcją obwodu, znikomo niskim poziomem zniekształceń i wszechstronnym dostosowaniem dźwięku. ZEN CAN Signature 6XX wchodzi na inny poziom. Dodatkowo poprawia jakość dźwięku dzięki ulepszonej konstrukcji obwodów, zachowując jednocześnie wszechstronne funkcje „zwykłej” wersji i dodając coś specjalnego - niestandardowe ustawienie EQ precyzyjnie dopasowane do całej krzywej odpowiedzi częstotliwościowej, aby jak najlepiej wykorzystać popularny model słuchawek Sennheiser serii HD6XX.

Oferta premierowa, złóż zamówienie na jeden z modeli iFi Audio serii ZEN w sklepie on-line Q21.pl, wprowadź kod rabatowy "IFIZEN" oraz skorzystaj z atrakcyjnej oferty cenowej. Promocja ważna do 11 kwietnia 2021 roku lub do wyczerpania zapasów.

Salon audio-video Q21
Pabianice, Reymonta 12
Tel. (42) 213 01 66
www.Q21.pl

ifi_audio_zen_signature.png

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

 Share


User Feedback

Recommended Comments

There are no comments to display.Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.