Jump to content

Mistral w Polsce

dskrzyp
 Share


Firma POLPAK POLAND została wyłącznym dystrybutorem marki MISTRAL w Polsce - w ofercie MISTRAL znajdują się świetne konstrukcje kolumn głośnikowych i elektroniki klasy hi-fi i high-end.

 

Urządzenia będą dostępne w Polsce od połowy Czerwca br.

 

 

Narodziny firmy ADS sięgają 1985 roku, w którym to angielski inżynier David Hopkins założył w Wielkiej Brytanii prywatne przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i produkcji produktów audio. Po 5 latach dynamicznego rozwoju, w 1990 roku firma przekształciła się w spółkę o nazwie Audio Design Services Co. Ltd. (ADS), której głównym udziałowcem i prezesem został Pan Hopkins.

 

Spółka kontynuowała specjalizację w konstruowaniu i wytwarzaniu najwyższej jakości domowych i samochodowych systemów audio, profesjonalnego nagłośnienia audio oraz systemów publicznej transmisji nauczania.

 

W 2000 roku, spółka podjęła decyzję o umieszczeniu procesu produkcyjnego w Chinach pod ścisłą kontrolą inżynierów angielskich.

 

W 2002 roku została założona firma David Audio Design & Services (Shenzhen) Co. Ltd. stanowiąca bazę produkcyjną ADS w Chinach.

 

Dzięki perfekcyjnej kooperacji wybitnych angielskich i chińskich projektantów i inżynierów audio oraz zaawansowanej najwyższej jakości technologii produkcji, udało się stworzyć produkty audio klasy high-end, które poziomem brzmienia i jakością wykonania nie mają sobie równych nawet w o wiele wyższych przedziałach cenowych.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, współpracy z globalnymi markami audio oraz wykorzystaniu sił drzemiących w gospodarce Chin, w ciągu ostatniej dekady spółka ADS dynamicznie rozwijała się, stając się jednym z największych producentów kolumn głośnikowych hi-fi i high-end.

 

ADS łączy w sobie zespół zaawansowanych projektantów oraz bogate doświadczenie produkcyjne, co pozwala dostarczać najlepsze rozwiązania audio dla wielu światowych rynków.

 

PRZEWAGA MARKI

 

MISTRAL – marka rekomendowana przez Brytyjski Konsulat w 100% należy do angielskiej spółki ADS.

 

Nazwa oznacza „ciepłą bryzę od morza” i jest synonimem szczęścia i zadowolenia, które kojarzą się gdy słuchamy ulubionych utworów.

 

Dzięki profesjonalnej jakości i innowacyjnym konstrukcjom, MISTRAL zdobył wiele nagród i wyróżnień takich jak: „European Loudspeaker Award” (nagroda Europejski głośnik) przyznawaną przez European Loudspeaker Association ; „Contribution Award” (nagroda za wybitne osiągnięcia) - British Loudspeaker Manufacturers ; „Best Home Theatre Award” (nagroda za najlepsze Kino Domowe) – magazyn British Home Theatre ; „Innovative Design Award” (nagroda za innowacyjną konstrukcję) – American Chicago Consumer Electronics Fair.

 

Dźwięk i piękny design produktów MISTRAL jest uwielbiany przez melomanów i ich rodziny na całym świecie.

1666990_2.jpg

1666990_1.gif

 Share


User Feedback

Recommended CommentsJoin the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Add a comment...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.